Last Hardrock Outsider


Diskuse ke článku : ANNIHILATOR - Ballistic Sadistic
Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku 

1 2 3 4

 

Zetro
24.02.2020 21:51

Tiez naozaj nechapem Jeffa a je mi ho uprimne luto.Tak skvely muzikant a gitarista so svojim osobitym stylom akoby ani nepocuval kvalitu napadov ,snad len zvuku.
A to ,ze to spevovo neutiahne by mu mal niekto taktne povedat.
60%
Skoda

 

Stray
21.02.2020 11:21

Kropis: Za překrytí mého příspěvku se vůbec neomlouvej, od toho tady ty diskuse jsou, stejně nemám rád, když můj příspěvek leží navrch.

V pondělí bude recenze na desku "Ordinary Man" od Ozzyho Osbournea, o které tvrdím, že jde téměř 100% o nahrávku, jejíž nazpívání a realizaci si Ozzy dost pravděpodobně nejen že nepamatuje, ale ani jí během té tvorby nezaznamenal.:-)

 

Kropis
21.02.2020 09:09

Sice přemáznu Strayův příspěvek, ale musím zareagovat. Nejdříve na reakci, co jsem způsobil... no podle mého jsem způsobil rozjetí diskuze, která je i jak píše Rose úplně v pohodě, máme tu čtyři stránky a nikdo nikomu nenadává, že je omezený debil, konzerva, s mizerným vkusem atd. V dnešní době totální vzácnost. Takže já jsem spokojen, stále mě baví o hudbě disktovat, však to také tvoří velkou část mého volného času.
Já naprosto souhlasím se Strayem v tom, že mi také chybí od Jeffa krok do neznáma. Vždyt je velký fanoušek Ac/dc a Van Halen, úplně v pohodě by měl na to vyplivnout metalovou desku s jazzovými prvky, s bluesovými aranžemi apod. Hlavně by to byla velká šance zbavit se toho recyklovaného balastu. ALE já sám jsem si vědom, že nejsem standardní metalový fanoušek, vlastně se od tohoto žánru každým rokem více vzdaluji a sleduji už jen zavedené veličiny a lidi jako já určitě nazaručí ani tu mizernou prodejnost, jakou Annihilator mají. Jakmile Jeff vydá pod hlavičkou Annihilator něco nemetalového, tak je to konec. Podle mě sám Jeff moc dobře ví, že recykluje, aby na to utáhl ty poslední zbytky nostalgických fanoušků a případně přitáhl další, které jeho tvorbu neznají. Na utáhnutí solové kariéry Jeff nemá, dlouho si ale říkám, že by bylo zajímavé jeho působení v nějakém superstar projektu. Jinak v podstatě neřešitelný problém v dnešní finančně založené době. A mimochodem zazněli tu níže Death Angel a Exodus. Osobně se domnívám, že obě kapely jsou v poslední době mnohem výše než Annihilator. Annihilator sice jezdí rozsáhlá turné, kde jsou headlineři, ale jedná se o klubovky pro 100-200 lidí.

 

Stray
21.02.2020 07:42

Louža: Víš co ti řeknu, kámo? Pro mne jsou poslední tvé dva zdejší příspěvky horor. Jednak netuším, kdy jsem se tu kde vyjadřoval jako zástupce nějakého jádra, ten pocit povýšenosti jsem v podstatě nikdy během psaní v diskusi neměl a za druhé napsat, že pro tentokrát tedy uděláš výjimku a něco do diskuse napíšeš, právě to mě zrovna nepřijde, jako že tu větu vyšle někdo s kým jsem obecně tak nějak na přímce. Vyčerpanost je, ale bude hůře, celej březen a duben budu na školeních a budu se muset učit na zkoušky, momentálně vydávám maximum, víc už to nejde, ty stránky projdou v průběhu tohoto roku obdobím nuceného spánku. Před vánoci jsem byl 5 minut od definitivního vypnutí stránek, ano jsem připraven kdykoliv to hodit do jámy, teď mám ale pocit, že se situace stabilizovala, vše jede jak má a i mě to baví. Odboural jsem to menší procento tvrdé hudby, kterou jsem měl stejně už tak nějak jen ze setrvačnosti a dalo by se říct, že mě aktuální články psát baví. Řekněme že LED ZEPPELIN se stali přemostěním mezi webem, který mne už nebral a současným, ve kterém si pojedu pouze podle chuti bez ohledu na to, jaká nová deska si článek dle někoho zaslouží.

 

Louža
20.02.2020 23:16

Stray, Rose : Ok. Beru. Jen zdejší diskuse už delší dobu nesleduju a sotva jsem se tu objevil, tak ve mně hrklo, že za dobu mé nepřítomnosti jsme se zase dostali do dob tvrdých jader, která ví všechno nejlíp, což jim dává právo vysmívat svým čtenářům jen proto, že nemají ty správné názory. Což by byla škada. Chápu že je Stray přetažený, protože kdo by po té době nebyl... Na druhou stranu, Pekárek píše supr recenze.

 

Alda
20.02.2020 22:28

natias: cituji:
Ale dávat poslední alba Metallicy výš než cokoliv od Annihilator, to kurva ani omylem!
METALLICA je absolutně výše než Annihilator, a to bez vulgarit a omylu!!
J.Rose: diskuze je obsáhlá, názorově různorodá, a takje tov pořádku :-)

 

J.Rose
20.02.2020 21:36

Náhodou pohodová diskuze a navíc bez urážek, ponižování apod... :-)

 

Meres
20.02.2020 21:23

Ach Kropis, vidíš čo si spôsobil? 😔

 

natias
20.02.2020 21:16

Stray: já jsem asi poslední, kterej by chtěl od Annihilator tu metalovou tupotu. Já bych chtěl i tu rozmanitost, latina sóla, klidně najezzlé věci atd. Jeff by na to měl. I když tu přiteplalost zase úplně ne-e.
Jako polický pracovník s tím nemůžu souhlasit. Estráda, pokud bude optimistická, proč ne? Hudba, proč ne? Ale dávat poslední alba Metallicy výš než cokoliv od Annihilator, to kurva ani omylem!

 

sicky
20.02.2020 19:10

Podle mě to zní dost archaicky. Jeff sice umí na kejtru, ale jeho styl je dvacet let za zenitem a nevýrazný zpev a texty tomu taky nepomáhají. Mám z toho stejný pocit, jak když poslouchám Arakain, vše jakože správně, ale prostě se to už nedá :) Jako retro ale dobrý :)

 

J.Rose
20.02.2020 16:19

:-) No třeba

 

Hooya
20.02.2020 16:16

Proste vedle sebe nemá Larse, který by mu riffy naskladal do funkcích skladeb. :)))

 

J.Rose
20.02.2020 16:00

Není, né nezbytně. Ale víš jak to myslím, prostě by mu třeba někdo řekl... né chlape, tohle už je moc.
Podle toho co se tu píše, tak skladá pořád to samé v bledě modrém a buď mu to nedochází, nebo si nenechá poradit, protože to on je Annihilator a kapelu jako takovou vlastně nemá.

 

Pekárek
20.02.2020 15:55

O to to není, taky mohli skládat všichni sračky:)

 

J.Rose
20.02.2020 15:46

Je to ale stejně paradox, když zůstaneme u srovnávání. V pomyslném kytarovém souboji, by si dnes Jeff, Kirka namazal na chleba. Jak je možné, že se Kirk jako kytarista tak zhoršil a vydělává zlatý šišky a Jeff ač brilantní technik, dře bídu s nouzí?

individualismus, podle mě. Jeff má mít stabilní kapelu, kde budou skládat všichni dohromady a navzájem se ovlivňovat.

 

Stray
20.02.2020 15:40

Tak pokud si myslí, že je lepší jezdit do konce života turné s DEATH ANGEL a EXODUS, tak prosím, má co chce.

 

Pekárek
20.02.2020 15:37

Stray: nikoho by to nezajímalo. Točil by to jenom do šuplete.

 

Stray
20.02.2020 15:35

Kropis/ Natias: Chlapci, když vy na to furt koukáte perspektivou metalisty a nikoho jiného.

Jeff Waters, na to jakej je super-kytarista, tak se prostě neumí prodat, za tím člověkem jde vůbec nějakej silnej příběh? Pořád si pidliká plus/mínus to samé, pořád je ohraničenej tím metalovým rámcem, jasně vyházel desítky spoluhráčů, furt drží opratě, vždycky když někoho novýho nabere, tak ten člověk zní jako jeho předchůdce, METALLICU neřeším, tam už jde jenom o to se co nejlépe prodat, ne o nějakou lásku k hudbě, spíš si ale kladu otázku, jak to může tak schopnýho muzikanta jako Jeff Waters furt bavit? Proč neudělá jinak znějící metalovou desku, třeba album s lehkou reggae skořicovou polevou a latino sóly nebo tak něco, nahrávku která nebude znít, tupě, úderně a hranatě, ale hezky vyteplaně. Proč ne?:-)

 

J.Rose
20.02.2020 15:24

Kropis: Ten tvůj poslední příspěvek... Annihilator, jak jsem už psal nemůžu objektivně hodnotit. První alba mi moc neříkají a posledních cca 10 alb, jsem neslyšel. Ale ten St.Anger. Obsese určitě né. Já mám rád, když kapely mající svůj osobitý styl, zkoušejí nové cesty, postupy a experimentují. Mám rád AC/DC, ale to že hrají 30 - 40 let to samé, se zpochybnit asi nedá. Takže je osvěžující, když Slayer nahrají Diabolus in Musica, Kreator album Endorama a třeba Mayhem Grand Declaration of War. Problém St.Anger je u mě takový, že mě nebaví ty skladby. Prostě se nudím. Nic víc ani míň. 2 - 3 skladby jsou super, ale ten zbytek? Zvuk, agrese... proč né, ani ty bicí mi nevadí (And Justice for All , mám od nich nejraději), jen mě to nebaví.

 

natias
20.02.2020 14:57

A takové sóla co vytvořil Kirk na posledních dvou albech Metallicy nasere každý trochu lepší kytarista za korunu kornout :-) A on na nich dělá v průměru 5 - 8 let. To je až k pláči.

 

1 2 3 4

 

 

 

 

TOPlist