sanntrik | 25.06.2026 20:21 |
Stray:Diky za info. | |
Gazďa | 26.06.2026 14:26 |
Basin bude masakr | |
Gazďa | 26.06.2026 14:24 |
Myslím, že by se ti MSP líbili. Tenkrát v tý sportovce hráli 70 minut a myslím, že si ani nikoho nepřivezli s sebou. Když člověk lítí po brigádách, tak zrovna utratit peníze za tak krátkou dobu přišlo člověku škoda a vybral by něco jinýho. Dneska už to člověk tolik neřeší :) | |
Pekárek | 25.06.2026 00:13 |
Díky, Gazďo:-) | |
Ladislav | 22.06.2026 23:51 |
Moja určite najoblubenejsia doska SOAD - čo skladba, to suverénny hit. Žiadna vata, len pecka strieda pecku a zaverečna Lost in Hollywood je DOKONALÁ. Škoda, že nasledovnik sa už nemôže pýšiť takouto bilanciou... | |
Stray | 20.06.2026 07:44 |
Tým je vyladěnej. Obsah je v pořádku. Ještě bych ho rozšířil. I přes vysoké % riziko, že mě ta posila bude srát.:-) Tomáš dokonale zapadl. | |
Pekárek | 19.06.2026 21:09 |
Výborná a hodně poctivá věc. Díky melounku, že ses toho ujal. | |
Rolandino | 17.06.2026 04:56 |
Najsilnejší album od čias Fallen? Celkom súhlasím. Nie je už taký hitový (na Fallen mohla byť pokojne singlom takmer každá skladba), ale je to dospelejší materiál. Pri predošlých albumoch som mal občas problém s tým, že sa jednotlivé piesne trochu zlievali, no tu sa konečne podarilo dosiahnuť väčšiu pestrosť. Zrejme pomohlo aj to, že na albume pracovali až dvaja producenti. | |
Pekárek | 16.06.2026 23:50 |
Tohle je sestava snů, být tam Diamond..., škoda. I tak super deska. Diamond promrhal svůj umělecký podzim, ale zřejmě si vše dobře spočítal.;-) Za zlé mu to mít asi nemohu. | |
Rolandino | 16.06.2026 21:21 |
Ten Bon Jovi je masaker. Ani si nepamätám, kedy som naposledy videl horší živý výkon od niekoho, kto je považovaný za legendu. Axl a jeho „Mickey Mouse“ hlas ma dorazili, keď som videl záznam z Ozzyho koncertu Back to the Beginning, ale oproti tomuto to je takmer nič. | |
spajk | 15.06.2026 21:31 |
Heartbreak Station v reedici na LP na Musicrecords..... | |
Pekárek | 14.06.2026 23:59 |
Tak tohle bylo super!:-) Díky Limo. | |
Kropis | 13.06.2026 21:53 |
Toxicity je jejich nejlepší deska a za 10/10, za mě to nejlepší z numetalu, ale nejlepší deska 21. století je fakt asi silný soud :) Na druhou stranu, pokud tady někdo uznává KORN, tak pro mě je SOAD o několik úrovní výše a řadím je mezi nadžánrové kapely, které dokázaly oslovit i nemetalisty, zatímco Korn a Limp Bizkit jsou kapely totálně mimo mě. A jelikož jsem je aktivně zažíval už od střední, tak si přesně pamatuji, co za mánii se z nich stalo a mě to z počátku stračně vytáčelo, protože jsem poslouchat Metallicu, Megadeth, Ozzyho a nebyl jsem schopný je pochopit. Až to celé odpadlo a rozjela se mánie Slipknot, to byl taky trend jako kráva, tak jsem měl možnost se k nim v klidu vrátit o pár let později, když už kariéru brázdili Daron a Serj samostatně a pořádně je docenil. A to mě tedy Daronova větev baví úplně a Serje téměř vůbec. Další problém je s jakou deskou kdo s SOAD začíná, kdybych si měl jako první desku vybrat Hypnotize, tak tu kapelu asi nikdy neposlouchám :) Přijde mi nejslabší a nejvíce šílená, ale o tom asi až později. | |


