Last Hardrock Outsider

 

Stray
07.07.2020 22:06

Spajk: Gratuluji. Brácha tu desku má už od devadesatek.

Na tom fb se klidně naloguj, mé jméno kje jen v tom přihlašovacím údaji, pak už vše půjde jako příspěvek od Crazy Diamond. Normálně to do nich husti pěti příspěvky denně, facebookem neprošly články od doby seriálu Deep Purple, což je asi jaro 2018, sypej tam klidně na preskacku, co tě napadne z období posledních dvou let.

 

Louža
08.07.2020 00:08

Teď teda k tý pravdě Lock Up The Wolves. Je asi krutý je srovnávat s Angry Machines, ale mě to album prostě přijde úplně stejně irelevantní a bezobsažný protože na mě mají obě úplně stejnej efekt. Po dvaceti minutách mě prostě ubijou tak, že i přes Diův hlas už ani nevím co poslouchám. Lock je ba dokonce ještě horší! Pointa je v tom, že Dio se právě po Lock Up The Wolves strašně změnil. Začalo to už Dehumanizerem a plynule pokračovalo celý devadesátky. Tvrdej až přetvrzelej sound a absence kdysi erbovních melodií poslal kapelu do úplně jiných vod. Nemusí se mi to líbit. Ale můžu to respektovat. I tak se mu povedlo třeba zajímavý album Strange Highways, a jedno se těžce nepovedlo a to bylo AM. Pořád mi ale jedno nudný nepovedený album v experimentálním období kapely přijde akceptovatelnější, než nudný album ve vrcholný fázi existence, kdy má kapela všechny trumfy v ruce a prostě to jen celý prosere. Sám jsi říkal, že to mohla bejt dobrá deska. Ale nebyla dotažená. Což je imho větší zločin, než AM, který nemohlo bejt dobrý nikdy :-)

 

DarthArt
07.07.2020 20:14

To nechci ani já, i když tvoje názory sdílím. Je to spíš na debatu u piva.

Jinak mám taky pocit, že u těch EMPEROR šlo o to, udělat stejný line-up který nahrál tu desku, ale pokud se nepletu, basista Tchort na tom Wackenu stejně nehrál, i když se někde na scéně ještě objevuje.

JInak Faust s nima nahrál ještě EP-čko a hrál v těch jejich začátcích, takže byl v kapele dost důležitou personou. Tehdy s nimi hrál ještě Mortiis, na YT je krátký rozhovor s touhle starou sestavou po letech, bez Fausta samozřejmě, ten tehdy asi ještě seděl:

https://www.youtube.com/watch?v=8p_dRJldNlA

 

Louža
07.07.2020 13:36

Chm. Stejně jako ostatní sjíždím povině diskografii pod Strayovou taktovkou a když tak poslouchám Last in Line a Dream Evil, tak bych jim možná v topce i prohodil pozice ve prospěch Dream Evil.

 

Louža
06.07.2020 21:06

Jasných 100% a pokud bych musel vybrat jen jedno nejoblíbenější album od DIO, tak by to bylo prave tohle

 

Louža
06.07.2020 21:05

Tohle album téměř kompletně nemám vůbec rád, protože mi přijde na můj vkus dost rock n rollové. Výjimku tvoří jen epická titulní skladba, kterou doslova žeru. I když na živém EP co následuje má větší drive než na desce.

 

J.Rose
06.07.2020 12:27

PS: Za nejlepší skladbu, na téhle mini desce, považuji Gave Up s parádním klipem, kde se objeví i tehdy úplně neznámý Marilyn Manson.

 

Majk
05.07.2020 19:26

Skvělá práce po celou dobu seriálu o Threshold. Dovolím si jen napsat, že jsem pouze na druhé straně barikády, co se týká poslední desky. Legends of the Shires je podle mně jedno z top 5 alb snad za posledních... abych nepřeháněl...klidně pěti let. A považuji ho za nejlepší desku kapely. A to zcela bez výhrad.
To jen pro ilustraci, že na jednu a tutéž desku může být nahlíženo úplně jinak. Konečně jako je tomu u milionu dalších.

 

DarthArt
04.07.2020 22:47

Mě ten NYHC vůbec nějak nechytl, ani BIO, ani MADBALL ani AGNOSTIC. Když už, tak něco od SICKOVEK nebo ta deska CRO-MAGS s tím atomovým výbuchem. Z New Yorku mě bavili DOG EAT DOG, ale o nich vlastně budu psát zrovna zítra článek.

Ale koncert AGNOSTIC v Jablonci byl zážitek, to zas jo. A mimochodem, měli tu hrát i DOG EAT DOG, ale nějak se posralo celý to plánovaný turné.

 

KrebsKandidat
04.07.2020 12:06

Takže som si konečne vypočul nateraz ešte stále aktuálny albumm Devina. Ale áno, je to dobré. Dosť dobré. 85% dávam, pričom Hear Me robí minimálne 5%. SYL je doteraz moja srdcová záležitosť a táto pieseň mi ich tvorbu silno pripomina.

 

Alda
03.07.2020 20:58

Na film jsem se chtěl podívat, a určitě se na něho podívám, a už to bylo v plánu, akorát jsem nějakým nedopatřením shlédl místo REPO MAN 1984 film REPO MEN 2010... :-)))) dobré to bylo, Jude Law je dobrý herec

 

Valič
02.07.2020 23:32

Já jsem si tenkrát koupil kazetu Green Day naslepo, protože jsem měl chuť poslechnout si nějaký pořádný punk a někdo mi tu kapelu doporučil jako novou naději žánru. Problém byl v tom, že jsem si pod slovem punk představoval spíš věci jako The Exploited, G.B.H. nebo Poison Idea, takže se ta nebohá kazeta druhého dne nedožila. :-)

 

Horyna
02.07.2020 16:51

Zaregistroval jsem tu navýšený počet nových příspěvků od kolegů z Prog Side of the Moon, které tímto zdravím:-) Zdá se, že má malá vysvětlivka udělala dobrou reklamu na Crazy Diamond. K věci. Pokud někomu nesedí začátek discografie Sabbath, nelze než doporučit jejich sofistikovanější alba Sabbath B. S. a Sabotage. Yess-ovatější Black S., přehnaně řečeno. Budgie jsou z úplně jiného těsta. Žádný doom :-), jen syrový hard n heavy rock, chvílemi možná i metal. Nekompromisní, ovšem kytarově květnatější. Testni Bandolier. Jinak B. S. to není jen sedmá dekáda. Osobně mám daleko radši období s Tony Martinem, kterému se opakovaně věnuji přes dvacet let, kdežto tomu původnímu jsem přišel na chuť relativně nedávno. A pak je tu taky mistr Dio.

 

 


 

 

 

TOPlist