Boomer Space

 

Pekárek
04.10.2022 22:38

Podnětné, díky!

Dnes jsem objevil toto:

https://www.youtube.com/watch?v=y3sWveRNmkE&t=152s

 

Honza H.
06.10.2022 22:00

Jak mě poslední Kreator a Sodom k poslechu zatím nelákají, na Tankard se hodně těším!
V rámci německé thrashové čtyřky rozhodně nejsou ti čtvrtí vzadu...

 

afro
06.10.2022 15:29

Mám za sebou asi čtyři poslechy... Na mě to trochu působí jako nevydaný věci, co zbyly po vydání We Are Not Your Kind, který hodnotím hodně vysoko (9/10) a z desek Slipknot mě baví jednoznačně nejvíc. Ale tak to samozřejmě reálně nebude, že jo... Problém aktuální desky je pro mě absence ultra hitovek, který mají Slipknot snad na každým albu min. tři (na WANYK třeba Unsainted, Nero Forte a hlavně Oprhan; syn má třeba Spiders, Orphan a Unsainted :-)). Tady je holt nevidím. Ovšem aby to nevypadalo jako nějaký velký lamentování, tak mě album baví, víc teda ty experimentálnější nebo řekněme měkčí věci z něj. 7/10

 

Mira
05.10.2022 13:37

Vidím to úplně živě jak jsme s ještě galánkou teď ženuškou byly na Clutch v Praze .Předkapela Kurtyzány...To bude 20 let..Jeli s deskou Elephant riders..To je ještě nikdo neznal CD již bylo naposlucháno o to víc jsme si mohli užit jejich zcela osobitý projev .Borci skvělí po koncertě seděli ve foaje tak jsme je byly pozdravit a já jsem jim dal naše první demo na CD které bylo již určitě taky trošku ovlivněno .Borci úplní pohodáři samo že to CD hned skončilo v popelnici ale na to nasrat.Básník tím chtěl pouze říct , že od těch dob se stali našimi oblíbenci č1.Na jejich šťace jezdíme zcela pravidelně a za tu dobu se z nich stala naprosto respektována a originální kapela /celosvětovém měřítku /.Neuhnuli ni o píď jedou si svůj styl serou na to co se líbí nebo ne.Hlavně obdivuhodná vytrvalost Borci tomu obětovali vše a vyplatilo se .Důkaz že to de když si stojíš za věci děláš řemeslo poctivě .Navíc snad jediná kapela co i po tolika letech má gule a zní naprosto skvěle ...uff tak jo volume do prava jsou zde noví Clutch jediné jistoty v tomto pojebanem světě!👍😀sorry za chyby ahoj Mira

 

Pekárek
03.10.2022 21:12

Lord: Rád bych, mám tam shodou okolností ještě něco, ale bude záležet na spoustě okolností. V pátek už bývám dost unaven a dnes jsem třeba nedal ani Bókovou v Anežským klášteře, a to jsem fakt hodně chtěl. Jo, a 8. jsou v Praze Neurotic Machinery a ti mě furt baví. Family first.:-)

Behemoth, Stray za 80 %? Skoro mě to láká.:-)

 

Dee
03.10.2022 21:05

Deska se pomalu ale jistě dostává pod kůži a zjišťuju, po prvotním zklamání, že je to majstrštyk. Zatím 85%

 

Pekárek
29.09.2022 20:56

Aha, já Zámkem začal, tak to byla chyba.:)
Jo, teď jsem projel hodnocení recenzovaného alba, vesměs dost vysoké, kromě Angry Metal Guy - 2,5/5. No, asi si šetří něco pro Tomb Mold apod.;)

 

Stray
27.09.2022 16:40

Netvrdím, že to nebyl kvalitní koncert, jen jsem čekal, že mě strhne jako minule. Možná to bylo absencí Cusp of Eternity, Wilde Flowers, Éra a jiných perel poslední dekády, to je dost pravděpodobný. Mě tam death vlivy vyloženě ruší. :-)

 

spajk
25.09.2022 23:52

https://youtu.be/OhqzH_ALzZ4

 

Jaroslav Orlík
25.09.2022 22:24

Pro mě je Pacient děsně rozháraná a oritom stereotypní fošna. Ozzyho hlas zní nepředstavitelně stereotypně a prikláním se k názoru, že došlo k jeho výrazné editaci. Předchozí fošna Ordinary man mi přišla lepší. No more Tears ale jasná jednička.

 

Ivoš
22.09.2022 17:27

70% se dá podtrhnout, možná 75% za No God Before Me. Nick je pro moje uši nejsilnější, když se brodí bahnem a je tam ten doom. Jak šlápnou na plyn tak mě to tolik nebere. Hlavně u rychlých kusů mají příliš velkou konkurenci ve vlastní diskografii).

Zpětně mě z alb s Nickem baví nejvíce první Grand Morbid Funeral, která mě, když vyšla, moc nebrala. Dneska jí jedu nejvíce, je správně chorobná.

 

Ancient_Mariner
20.09.2022 18:37

Uz mam doma vinyl a v booklete je v siedmych songoch (a intre Psychopathy) uvedeny ako spoluautor Loureiro. Uz na Dystopia im to s Mustainom slusne slapalo, takze zeby Dave konecne nasiel adekvatnu nahradu a niekoho s kym mu to klape ako s Friedmanom?

 

spajk
19.09.2022 18:00

Moje úplně prvni SHM-CD je od The Rolling Stones.
(Kapely které jsem dlouhé roky nemohl přijít na chuť a nepřesvědčili mě ani rady starších rockerů v mém okolí, že ti The Quireboys, co se mi tak liběji, jsou úplně jako Stouni. Samozřejmě s odstupem círka dvaceti let jim musím dát za pravdu).
Minulý týden jsem jen tak z plezíru fláknul dvě kila na aukci japonského výběru Made In The Shade (75) a vyhrál. V pátek to přišlo. Vyvoněná vinyl replika s OBI (japonská cenovka) a nejvíc mě dostalo, že disk byl uložen v mikrotenovém obalu přesně jako vinyl. Nechybí ani vnitřní obal. Nadherný kus umění. Sběratelovo srdíčko poposkočilo radostí.
Reedice z roku 2020. Malá skvrnka na kráse je DR 6, ale hraje to celkem dobře na sluchátka. Ale ten tracklist! Deset ikonických songů na ploše půl hodinky. Masakr!
https://www.discogs.com/release/16324746-Rolling-Stones-Made-In-The-Shade

 

  

 

 

TOPlist