Last Hardrock Outsider

 

Pekárek
28.09.2021 22:31

Produkce je ovšem jakože top - Roadrunner:)

 

Honza H.
28.09.2021 22:52

K vinylu: Copak gramáž obalu,ta by ještě šla,ale nekvalitní tisk byl mnohem větší problém, bez ringwearu je to podle mě prakticky nesehnatelný (i můj exemplář se bohužel trochu ošoupal, možná jsem ho tak už tehdy v obchodě koupil)....ale ten zvuk,ta produkce,úplnej ušní balzám...

 

Tomáš
28.09.2021 19:21

Sorry, ale The Parchment je naprostá bomba, nechápu tu kritiku...
Album jako celek- 9/10, jedna u jejich nejlepších desek.

 

Louža
28.09.2021 17:34

No jasně. Soilwork nikdy nebyla moje srdcovka, ale jejích desky poslouchám rád. A zdejší titulka mě úplně odvařila. Škoda že se ten umělecký najazzlý rozměr nepovedlo natáhnout na celou desku. Ale vlastně nemám nic ani proti tomu sypání. Vono ty umělecký manýry jsou fajn, ale někdy je taky třeba naklepat brambory ve šroťáku, aby mělo prase ve mně co žrát. A Whisp of Atlantic je povedenou řadovkou (ať už tomu říkají jakkoli), která švédský vodrhovačkový metal s melodiemi zase posunula o krůček dál. Dalo se jít i o víc krůčků, ale co už...

 

Stray
27.09.2021 18:04

Kdo přijme fakt, že LEPROUS = SOLBERG, ten ani z novinky nemusí být zklamán. Toho chlapce je tam všude plno.:-) Ano, je to hozený trochu do Coal, což je pro mne jedna z jejich nejoblíbenějších desek, svou formou je to vlastně dost temné album, bohužel je tam nápadů trošku míň. Fakt nevím, kolik bych tomu dal, na to jsem to slyšel jednou celé a jednou napůl a nemám ted moc na něco podobného chuť, jen chci říct, že ten, kdo je vždy hodně mohl, dostane svou neředěnou porci LEPROUS opět v plné palbě.

 

Hivris
27.09.2021 09:15

Oba díly super, příjemné vzpomínkové čtení. Na posledním Belmondově filmu (Muž a jeho pes) jsme byl poprvé s mojí současnou manželkou v kině a oba nás dostala ta nálož smutku a sentimentu. Radši vzpomínám na oblíbené Mrchožrouty nebo na Veselé velikonoce.

 

Stray
26.09.2021 10:29

Recenze Torn Arteries by měla být venku v pondělí 4.10.

 

Pekárek
25.09.2021 21:34

JJ, je to pecka, včera na cestě domů jsem kvůli tomu článku přejel zastávku:)

 

Majk
25.09.2021 18:48

Marek: Přesně tak nějak to bylo myšleno, jako názor z opačného spektra. Jasně v textu píšu, že je to pouze můj názor a netvrdím, že je správný. Také to není recenze, pouze popis mého duševního naladění na aktuální tvorbu Maiden, která se klukům z CrazyDiamond prostě něčím líbila.
Pokud by to byla recenze, musel bych nahrávce objektivně přisoudit i klady, které v té muzice slyším a vzít to jako celek. Pak by hodnocení nejspíš bylo 50, možná i slaboučkých 60% (spíš ale ne). Superlativy, ale čteme úplně všude a tak jsem se soustředil jen na to, co mě dráždí a nechal to spontánně jít ven. Navíc ze zásady bych nepsal recenzi na desku, která se mi vyloženě nelíbí. Proč bych to dělal? Nejsem žádný placený novinář, jen obyčejný fanda a pak by bylo jistě na místě se podivit, proč vydávat negativní energii na práci jiných a zbytečně hejtovat. I tady musím použít argument, který bych ale použil jen u jedné kapely na světě - protože Maiden.
Většina z vás to naštěstí pochopila správně a i pro mě je super číst normální reakci, klidně i úplně opačnou.

 

DarthArt
24.09.2021 17:49

spajk: Jasně, často si při poslechu s díky vzpomenu ;)

Stray: "super-talentované osůbky, co maj všechno v pyči a plejtvaj energií druhých" - tuhle formulaci Ti s dovolením ukradnu, zažil jsem pár situací v životě, na které se dokonale hodí...

 

MARTIN MORAVCIK
23.09.2021 20:43

Ahoj na pisanie recenzii nie som ten pravy, ale 70% sa mi vidi malo. Z mojho pohladu patri medzi 3 najlepsie. /Fate of Nations, Mighty Rearranger/

 

Lord VILE
22.09.2021 18:23

Tuhle sobotu proběhne další "Live Stream" z domácího studia floridských OBITUARY.A zazní i novinka z připravovaného alba!

Live Steamu z letošního dubna zde : https://youtu.be/nPI3x5U4Xh0

 

Louža
21.09.2021 10:05

Pekárek : Rok 2020 byl bohatý na starý progresivní páky...Morse, Ayreon, PoS, Fish...že mě z toho výběru dlouhodobě uhranou právě tihle Conception, od Toreho kterýho normálně nemám ani nějak super extra rád a Burn the Sun jsem ještě za ty dvě dekády pořádně nepochopil, to mě fakt překvapilo. Možná i víc než to, jak mi kolem hlavy prošuměla dlouho očekávaná novinka Psychotic Waltz, která nakonec nezanechala téměř nic. Škoda že jsem nestihl to předchozí EP Conception...tohle je návrat jako řemen.

 

  

 

 

TOPlist