Last Hardrock Outsider

 

Stray
27.06.2017 18:38

Včera jsem seděl po sedmidenním směným turnuse konečně na dvouch pivech a byl tam takovej dlouhovlasej asi padesátiletej týpek, kterej přijel od někud ze statku, ze samoty na Berounsku, že jako po čase obhlídne město odkud pochází, tak jsme chvíli pokecali, co a jak a celkem zajímavej rozhovor, hrozně mě pobavil, když narazil na pana poslance Štecha a jeho hlášku o odvodech OSVČ a docela se sám uměl nasrat, že prej má na podobný doma bič, volskej,....tak jsem ho tak chvíli s vážnou tváří pozoroval a v duchu jsem se hrozně hebil, to by byl námět na příběh, víc takových Štěchů! :-)

 

zdenos27.06.2017 19:28

Neví náhodou Valič (historik old schoolu) důvod, proč si zvolila tahle kapela do názvu zrovna Mojžíše? :)

 

Imothep
27.06.2017 15:05

Pro me osobne asi nejslabsi album PL. Po neuspechu Host vnimam Believe in Nothing jako pokus o navrat nekam do obdobi One Second(na kterem taky extra neujizdim), nicmene s o hodne slabsim songwritingem. Celkovemu vyzneni nepomaha ani ne moc povedena produkce a zvuk. Par slusnych songu, ale jinak tohle album nema moc co rict.

 

Subeer27.06.2017 14:39

HOUPACÍ KONĚ – vynikají rocková záležitost s nádherně melancholickými-dospělými příběhy, ze kterých přímo sálá atmosféra a nádhera severních Čech...vřele doporučuji celou diskografii včetně loňské novinky. Další ozdoba Česko-Moravské kotliny jsou Brňáci HEIDEN – jejich poslední 3 alba jsou naprosto exkluzivní ukázka rock-metalového atmosferična. Dost dobře tu nechápu srovnání s tra la la levelem VYPSANÉ FIXY a WOHNOUT, ještě mi tu chybí DIVOKEJ BILL a Andyho ANO Kryštof, ...., to téhle společnosti bych INSANII vůbec necpal. Např. Fixe jsem u několika (3) desek přišel na chuť a u WOHNOUT tolikrát snažil...moc jsem chtěl. bohužel,nevzala mě ani hudba a ani texty... asi nejsem dost do skejt spirit, ty ostatní 2 tělesa jsou utrpení rádiových vln.

 

Stray
27.06.2017 12:23

Fakt je, že Louža (jakkoliv jde o kluka, se kterým jsem v životě neměl jediný spor a ani bych si ho vlastně nedovedl představit) mě svým prvním zdejším tvrzením z 12.června 2017 tak dožral, že se pak celá diskuse odvíjela stylem, který bych si zde do té doby jen stěží dovedl představit, zkrátka se dotknul toho nejožehavějšího místa, co se týká téhle činnosti tady.

 

sicky
26.06.2017 10:11

tak za mě nakonec docela fajn:) příjemná a inteligentní relaxační muzika, trochu do Radiohead, Coldplay. tu elektroniku i ženský beru jako pozitivum. Asi možná díky tomu, že nejsem zatížen jejich staršími nahrávkami, mi toto docela sedí.

 

Stray
25.06.2017 23:23

Haha...to je borec, já ho prostě chápu, chce hrát, co ho momentálně baví, kytara senzační, ale tak dobrej songwriter jako Michal Tučný asi David v tomhle hudebním ranku nebude. :-)

 

zdenos24.06.2017 22:56

slyšel jsem pár ukázek z novinky Brujeria, a je to poměrně zajímavá mexická tancovačka. Velmi dobrý zvuk, zajímavý nápady, taková guerilla kapela :) Velmi svérázně nakládají s obaly alb, jsem se díval :)

 

Meres
24.06.2017 20:00

Tak tento album sa im po predošlom naozaj podaril. Pecky ako Isolation, Erased, Perfect Mask či Self-Obsessed sú nenormálne dobré. Nickov hlas je tu asi v najlepšej forme za celú jeho kariéru. Ale pre mňa je možno ešte o kúsok lepšia nasledujúca eponymná nahrávka, ktorá je doslova namrdaná hitmi.

 

Zetro
24.06.2017 14:57

Urcite vydarene album ,na Glennovi je citit v hlase sem tam uz jeho vek ale stale to neuraza.Po pre mna hroznom albume cover-ov ,hlavne zvukovo je toto v pohodicke.Prve 4 alba uz asi neprekona ale hanbu si uz prestal robit.75%

 

Bluejamie65
24.06.2017 11:12

a tohle se Norům opravdu podařilo, řekl bych až násobně více než tradicionalistům Wizard i s jejich Padlými vládci ... https://www.youtube.com/watch?v=XDeL-uhtOmk

 

Valič
23.06.2017 21:16

Mě míchání různých žánrů v principu nevadí, ale u některých kapel mi to přijde dost křečovité a jejich desky často nedrží moc pohromadě. Líbí se mi třeba, jak využívají prvky různých extrémních žánrů (punk, thrash, black , death, heavy) Deceased nebo Goatwhore. U nich to zní naprosto přirozeně a člověk u jejich novějších alb nemá pocit, že poslouchá kompilaci pěti různých kapel. Noví Vallenfyre nejsou špatní, ale předchozí dvě řadovky se mi líbily víc. Z britských kapel se letos ještě hodně těším na comebackové album Akercocke. Ta nová skladba zní dost slibně: https://www.youtube.com/watch?v=-DX21xOdQo0

 

Louža
22.06.2017 17:11

Dave to vystihl naprosto přesně. Když tohle uznal Russel za svojí hlavní kapelu, padal jsem do mdlob.

 

 
  

 

TOPlist