Last Hardrock Outsider

Organizátoři koncertů zahraničních kapel, prosím, už nepište!

Stejně jako tomu bylo již mnohokrát před tím, 3.března 2017 dorazil do mailové schránky webu tento vzkaz, navíc opatřený přílohami naplněnými po okraj promo materiály ohledně chystaného koncertu skvělé francouzské kapely.


Dobrý den, dovoluji si vám zaslat tiskovou zprávu koncertu francouzské metalové formace GOJIRA, který proběhne v pražském Lucerna Music Baru 7. 6. 2017. Pořádá agentura Charm Music. Anna Mašátová


Obvykle nemám ve zvyku někoho o něco protislužbou žádat, ale říkám si, že když ty stránky dělám s veškerým zápalem a poctivostí již pátým rokem a podařilo se mi jejich návštěvnost dostat z absolutní nuly a bez pomoci jakékoliv reklamy nad pravidelné tři stovky IP adres denně, proč bych tedy neměl odpovídat na žádost o uveřejnění infa o koncertě a nepokusit se o nějakou spolupráci, výsledkem které by třeba mohl být jeden volňásek na koncert mé oblíbené kapely, že jo? Beru to tedy celé jako pokus a zhotovuji banner, po jehož rozkliknutí se otevře obrovský info panel o akci, krátce předtím poprvé v historii těchto stránek zveřejněný pod sekcí Koncerty a sice ne jako koncertní report, ale jako regulérní reklamní matroš. Výměnou tedy žádám jeden volný vstup. Brzy dostávám nicneříkající odpověď.


Vaši žádost si zapisuji, nicméně zatím nemůžeme bohužel potvrdit. Akreditace prochází schvalovacím procesem i u managementu kapely, samozřejmě aktivita jednotlivých webů pomáhá k jejímu zisku.


Říkám si, že to není zrovna korektní a férové jednání od pořadatelů nechat si tuhle možnost úniku, ale co, prostě si to otestuji, zda-li vůbec tyhle stránky mají někdy šanci dostat, výměnou za info panel a tři měsíce zde visící jediný koncertní banner, nějakou odměnu v podobě volňásku a přeposílám pořadatelům odkaz na vystavené materiály a zveřejněný reklamní článek. Je konec března a do akce chybí dva a půl měsíce.


Skvělé, děkujeme!


Když se koncert blíží a zbývá několik dní, začínám sondovat, jak to tedy s tou akreditací bude.


S potvrzením akreditace prosím ještě o chvíli strpení, budeme vás informovat v nejbližších dnech. Děkuji za pochopení.


Nechávám to tedy osudu a v rukách pořadatelů s tím, že spíš počítám s negativní odpovědí, protože je mi naprosto jasný, jak to chodí, zvlášť mezi podobně „důležitými“ obory plnými velmi důležitých lidí muzice maximálně rozumících a v našem hlavním městě do kulturních akcí s veškerou láskou a charitativní odpovědností dělajících.


Bohužel zatím stále nemáme potvrzené akreditace. Napíšeme ihned jak budeme znát výsledek.


Brzy se tedy dočkávám předpokládaného.


Je nám velice líto, ale Vámi poptávaná akreditace na koncert GOJIRA 7.6.2017 nebyla z kapacitních důvodů schválena. Děkujeme za pochopení.


Stroze a jasně. Koncert je vyprodán a z kapacitních důvodů zkrátka na tyhle stránky, vyhýbající se jinak podobným reklamním aktivitám, stránky, na kterých visel jediný koncertní banner za celou historii a to celé tři měsíce, nedostanou jeden podělanej lístek, to jako fakt? Nepíšu to z toho důvodu, že bych si chtěl stěžovat, že tedy jednou propásnu koncert, na který jsem se vcelku těšil, ani zde plakat nad tím, že všechny aktivity vyšly vniveč, ale kvůli tomu, že vůbec existují podobní lidé jednající tímto způsobem. Mě ani nemrzí, že se na tu akci nedostanu, dosud jsem nikdy neměl finanční problémy takového rázu, abych si nemohl dovolit navštívit koncertní akci a vlastně ono pomyšlení na natřískaný sklep Lucerny mne nadšením také zrovna v červnu nenaplňovalo, stejně jako obtěžující cesta do 100km vzdálené Prahy, ale kurva o co Charm Music tedy od začátku jako šlo? Udat info o pořádané akci a co nejméně za to dát? 


Vadí mě, že si jako někdo myslí, že je někdo jinej tak oddanej své oblíbené hudbě a dost možná dle těchto lidí slintá jako pejsek na slíbenou odměnou, že je mu možné říct, že akreditace bude MOŽNÁ a přitom vědět od začátku, že tedy nebude a nechat ho pro věc udělat první/poslední. Asi nejtěžším úkolem  bylo hned po verdiktu zas o něco víc nezahořknout, k čemuž mám pochopitelně již léta zdárně nakročeno, díky logickému (či spíše nelogickému) běhu života, nebo dokonce nezačít někomu spontánně nadávat do kavárenských povalečů a vychcánků.:-) Obratem tedy vzkazuji zmíněné promotérce (dle facebook profilu to je nějaká docela hezká holka), ať si mne vymaže z mailového seznamu kontaktů, kterým je možné posílat podobná reklamní infa a již nikdy mne nepíše. Ono je opravdu tou poslední věcí, kvůli které bych měl tyto stránky provozovat (a to si vůbec nemyslím, že bych měl být nějak důležitej), právě již výše uvedené směňování a slintání na lístek, který si kdykoliv od začátku můžu koupit. Sorry, ale tuzemští pořadatelé podobného typu, vy strážci pokladů a tajemství - Běžte se bodnout, NEVÁŽÍM SI VÁS!A ještě bonus: sonduji ráno u Bizziho z MarastMusic, stránky rozhodně ne navštěvovanější a aktivnější než je tento web, jak jsou tedy na tom oni - "MY MÁME!" praví v odpovědi opatřené coolovým smajlíkem.


07.06.2017Diskuse (90)Stray

 

Valič
30.06.2017 09:30

DarthArt: Nevím jestli Necrocock pořád ještě jezdí do Asie za holkama, ale mám dojem, že v poslední době ujíždí hlavně na žrádle. Na tom sice nevidím nic špatného, ale třeba tuhle "laskominu" si rád nechám ujít: https://www.youtube.com/watch?v=51KFdZVHH1Q

 

Stray
30.06.2017 08:36

Bluejamie: Vím, akorát nechápu proč to říkáš mně?

 

Bluejamie65
30.06.2017 08:18

To Zdendos+Stray: v druhé půlce sedmdesátých let tu byli na především textilních učňácích náctiletí odtamtud, měli vycházky a kluci i dost velkou volnost pohybu, sami jako děti zažili jak se utíká před válkou a každý z nich přišel ve válce o své starší bratry a sestry, kdo s nima mluvil, tak na to téma už asi nikdy nezažertoval.

 

Stray
30.06.2017 04:48

V tomhle směru to mám docela jasně daný -> Evropanky s velkým náskokem první.

 

DarthArt
29.06.2017 23:20

Do Indočíny taky rád jezdí Necrocock ... ale jeho motivace je jasně definovaná .... :):( Ani nevím, jestli mu to mám závidět...

 

Stray
29.06.2017 18:48

Momentálně si v hlavě přehrávám ping-pong mezi tím rozumných a tím iracionálním, zdali jsem to náhodou s tím rozhodnutím nepřehnal :), nerad bych setam něčemu přimotal a při snaze vymanit se z nějaký těsný klece zlámal chladnokrevně třem pikolíkům vaz, než by mne houf ostatních stlouk bambusovýma tyčema jak nějakýho Kájínka. :-) Holt to jsou ty moje obrazy a temný scénáře.

 

zdenos29.06.2017 18:44

cesta do Vietnamu? Tak to s sebou určitě vemte Toma A. ze SODOM. :) ten se tam tuším procházel rád, oděn v khaki :)

 

Stray
29.06.2017 13:27

No jak jsme se bavili v 2013 na těch RUSH, prostě bych tu cestu rád prubnul (někdy), ale věřím tomu, že by to šlo v roce 2018, kdy se u mne bude taky pár věcí lámat a budu na to mít možná více času, kdybych to nestihl do dubna, tak asi spíš ten podzim 2018, jen si říkám, aby se tady mezitím něco nestalo, ten rok 2018 ve mě budí docela očekávání nějakých událostí.

 

Subeer29.06.2017 12:30

Marcel Winter je kovboj s kvérama proklatě nízko, který střílí pocitově hned z otočky přímo do čela protivníka a malým dětem ukazuje jak se típá cigáro o jazyk (to jsem viděl). Jinak se stav...únor je špatný (je tu Lunární nový rok, mrtvo)...nejlepší je duben...září-listopad....do problémů rád tě uvedu, ale i po těch letech si říkám, že tady to mu stejně prd rozumím....Letenka, dle sezóny, kolem CZK 20K

 

Stray
28.06.2017 20:51

Subeer: Tak jsem se kouknul, kdo je to vlastně ten Marcel Winter a musel jsem se hned smát, není divu, že o něm víš a já to jméno nikdy neslyšel, - Zikmunda Wintra jo, ale Marcela? :-) Zajímavej článek http://www.dotyk.cz/publicistika/marcel-winter-vietnamec-nesmi-rict-ze-nerozumi-je-to-vlastne-urazka-20170129.html , kolik k vám vůbec stojí letenka, že bych se někdy stavil? mě ta země hrozně láká, ne dlouhodobě, ale třeba tři týdny bych možná zvládl, kdybys mě třeba uvedl první den do zvyklostí, ukázal kam mám jet, kam naopak ne, jak se mám chovat a co nemám dělat, tak bych pak už fungoval po vlastní ose, je vhodný měsíc pro návštěvu Vietnamu například únor?.:-) Oni by už ty stránky bez fungování tří týdnů taky vydržely. :-)

 

 

 

 

TOPlist