Boomer Space


Diskuse ke článku : DEATH ANGEL - Act III
Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku 


 

Zetro
09.04.2016 10:00

Aj pre mna ich vrchol predrozpadovej ery. 90%Rifforama je chujovina,nechaj jak je !

 

Stray
07.04.2016 17:41

Totální muzika je skvělé fanouskovske přirovnání. Cítím z toho to nadšení.:-)

 

carcass
06.04.2016 15:47

legendární deska, ve své době jsem tomu pracovně říkal "totální muzika" - v kontextu fotbalového termínu "totální fotbal", který v 90. létech hrával geniální Ajax :-)přišlo mi to jako nejlepší srovnání....jinak název stránek už bych neřešil, člověk si na to zvykne a je to fajn...

 

Patrik
06.04.2016 14:24

V pohodě, nic ve zlým. Jen jsem chtěl ten název pochválit. Takový ty riff-raffy a rifforamy mi přijdou hrozný. Já na tenhle web narazil taky náhodou a už se nepustil. Já myslím že Strayovi jde spíš o to, že ho to prostě baví a když se návštěvnost zvýší, jenom dobře.

 

Valič
06.04.2016 07:49

Já proti tomu názvu nic nemám, jen jsem reagoval na to, že si Stray stěžoval na nízkou návštěvnost a podle komentářů u některých článků to vypadá, že existuje stále ještě dost lidí, kteří o těchto stránkách vůbec nevědí. Tu změnu názvu původně zmiňoval sám Stray, ale patrně to nebylo myšleno vážně. Nemám představu, jakou návštěvnost mají jiné české stránky podobného zaměření, ale taky je možné, že zájem o podobnou hudbu u nás už dnes není zase až tak velký a ta návštěvnost tomu odpovídá.

 

Patrik
05.04.2016 08:09

Název je dobrej. Nevidím důvod, proč by měl vysvětlovat zaměření. Rifforama by zněl jak pokus kluka ze základky bejt kůl. Takhle je to diamant mezi rockovýma webama. :-)

 

Stray
04.04.2016 22:23

Nic se měnit nebude, jen občas přemítám nad tím, jak asi působí. Čekal jsem, že se časem připojí nějaký lidi s chutí si něco napsat, jsou tři roky a tři měsíce od založení a až na nějaký výjimky a krátkodechý nárazovky, se tak prostě nestalo. Nic "crazy" tady prostě nevytvářím. :-)

 

Valič
04.04.2016 22:07

Já už si na tu desku od The Organization vlastně ani moc nevzpomínám, vím jen, že to hudebně tak nějak volně navazovalo na Act III, ale už to nebylo ani zdaleka tak dobré. Ten název byl naprosto nevýrazný a obal se mi taky vůbec nelíbil. Ty názvy kapel asi opravdu nějakou roli hrají. Já jsem si třeba strašně dlouho myslel, že Lääz Rockit, Nasty Savage nebo Manilla Road hrají glam rock nebo hair metal. :-) Název Crazy Diamond určitě není špatný, ale s obsahem těchto stránek opravdu moc nekoresponduje. Pokud bych nevěděl, o co se jedná, asi bych si pod ním představil spíš nějaké fanouškovské stránky věnované Sydu Barrettovi. Co si pod ním představí lidi, kteří se nezajímají o Pink Floyd, opravdu netuším (nejspíš vůbec nic). Název měl asi obsahovat nějaké slovo, ze kterého by se dalo odvodit, čemu se ty stránky věnují, ale nevím, jestli by mělo smysl jej teď měnit. Rifforama by bylo možná vhodnější, ale asi by to bylo "z deště pod okap". :-)

 

Stray
04.04.2016 20:49

Hele, já jsem THE ORGANIZATION nikdy neslyšel, přitom Cavestany už v těch baladách potvrzoval, že je minimálně stejně dobrej zpěvák jako Osegueda, nevím proč mě to nenapadlo se potom pídit, možná bylo spousty jiný hudby na objevování, ta doba byla hodně plodná a hodně neklidná, navíc ten novej název The Organization se mi v době thrash/death metalu a grunge nelíbil, což se možná zdá jako slabej důvod, ale podprahově to má taky vliv, ...P.S. tak třeba mě se dneska nelíbí název těchto z 95% hudebních stránek, tedy CrazyDiamond, zvolil jsem ho tenkrát, protože jsem myslel, že sem budu házet nějaký příběhy, dojmy, úvahy, ale i recky filmů nebo komiksů, prostě aby název nevyjadřovak nějakou jednostranost, jenže v jednom člověku na to není energie ani čas, možná ten název, ze kterýho nejde zrovna serióznost to furt drží pod třema stovkama návštěv denně a už přes půlroku nepustí. :-) Jak by se ti líbil název Rifforama.cz? :-)Ale tak, možná je to jenom momentální slabší depka a svůj smysl CrazyDiamond ukáže v budoucnu. :-)

 

Valič
04.04.2016 18:52

Já jsem si kdysi dávno koupil v nějakém výprodeji debutní album The Organization, ale to už se mi tak moc nelíbilo. Celkem mě ale mrzí, že už to CD nemám, dnes už to bude asi hodně velká rarita. :-(

 

Stray
04.04.2016 18:31

Album je opravdu geniální, stylově neohraničené, pestré a zároveň skvěle drží pohromadě. Tohle je bezesporu jedna z nejlepších balad metalové historie. https://www.youtube.com/watch?v=i7Lgy6AMb10 Když po tomhle songu přijde skladba "Stagnant" (skoro ve funk-metalovém stylu MORDRED se všema těma kytarovýma "cvachtajícíma ptáčkama" a čirou basou), tak to demonstrovalo, jak byla tahle kapela přes svůj nízký věk muzikantsky na výši.

 

Valič
04.04.2016 17:33

100% Nejen nejlepší album Death Angel, ale i jedno z nejlepších metalových alb vůbec. Je smutné, že tenhle mistrovský kus zůstal do dnešní doby nedoceněn. Ze začátku mě mrzelo, že se na něj kapela po svém reunionu nesnažila alespoň částečně navázat a vrátila se ke klasickému thrash metalu, který původně hrála, ale teď si říkám, že je to tak možná lepší. Tak dobrou desku jako Act III by už asi stejně nenatočila.

 


 

 

 

 

TOPlist