Boomer Space


Diskuse ke článku : TESTAMENT - The Ritual
Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku 


 

DarthArt
10.12.2015 14:57

Section Brain jsem tehdy neslyšel, pamatuju si jen zajímavý obal :) Zkusím si to někde opatřit.

 

Zetro
10.12.2015 11:48

Odpoveď na trend zahajeny Metallica-ou znie od Testament takto.OK nemam s albumomThe Ritual ziadny problem,spev,zvuk,sola -vynikajuce.Mozno casom mi prijde trolinku jednotvarna.Snad,ze tempa su skor v jednom,strednom pasme,neviem?A netreba zabudnut na pamatny koncert na severe moravy ako host Slayer!Krásna to doba - 85%

 

Pekárek
10.12.2015 09:47

Miluju tuhle desku!:). Crionic známe a máme:). Od M.A.Bona lze doporučit i Section Brain. Poněku odlišný přístup k thrashi, ale taktéž skvělá deska.

 

DarthArt
09.12.2015 11:41

Ritual je skvělá deska a přesně si sedla do doby svého vzniku. Jak bylo psáno, nese črtu doby černého alba, navíc vyšla v době, kdy černé album vzbudilo tu pravou hysterii, kvalitativně se mi zdá Ritual snad ještě lepší. Koupil jsem ji jako "polskou originálku" na výpravě do Jelení Hory a dnes už ji mám i na CD. Paráda! Nejvíc mi lahodí geniální sóla Alexe Skolnicka (hlavně Return to Serenity) a napadá mě k tomu taková perlička - v té době jsem poslouchal sóla nejen Skolnicka, ale i Školníka, což byl (nebo je?) kytarista přeloučské kapely Crionic, která někdy v té době vydala ne moc známé, ale seznační první album Different, kde se to sóly a instrumentálkami jen hemží. Doporučuju, brát s ohledem doby, ale fakt doporučuju!

 

Valič
09.12.2015 11:36

90% O dost lepší než předchozí řadovka a s odstupem času se mi tohle album líbí možná i víc než Practice What You Preach. Ten odklon od thrash metalu mi tenkrát u Testament kupodivu ani moc nevadil, na rozdíl od některých jiných kapel. Možná to bude tím, že ta změna stylu u nich působila naprosto přirozeně a necítil jsem z ní žádnou křečovitost nebo kalkul.

 

rumcajs08.12.2015 22:47

Po předchozích dvou albech opět sebejistá a velmi dobrá deska. Celkový zvuk nahrávky je měkčí, už ne thrashmetalový, ale spíš power, ale oproti např. PWYP jde o zvuk sytý a dostatečně čitelný a přiměřeně tvrdý. Osobně mám radši Testament jako thrashovou kapelu, ale na The Ritual si ostudu rozhodně neudělali. Souhlasím zde s recenzí, hlavně v tom, že se jedná o povedenou odpověď na Černé album. Sem tam sice vata, ale jinak se jedná znovu o mimořádný metalový zážitek a Skolnick zde fakt září.80%

 


 

 

 

 

TOPlist