Boomer Space


Diskuse ke článku : SEPTICFLESH - Titan
Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku 


 

V.
17.07.2014 21:01

Ještě se mi kdysi líbily desky Awaking The Centuries od Haggard a Ocean Dynamics od Dol Ammad, ale dnes už bych si to asi nepustil.

 

Zdenos17.07.2014 20:45

V : díky za tipy, Titan mi taky přijde lepší než The great mass...

 

V.
17.07.2014 20:38

Zdenos: S těmi Communion a Sumerian Daemons jako vrcholem jejich diskografie naprosto souhlasím. Novinka rozhodně není špatná (zatím mě baví o něco víc než předchozí řadovka), ale přiznám se, že symfonický metal mě v poslední době už moc nebere. Kromě Septicflesh si ještě občas poslechnu Hollenthon (hlavně vynikající druhé album With Vilest of Worms to Dwell).

 

zdenos17.07.2014 20:25

Souhlasím se Strayem, ze album hraje na vážnou notu a celá skupina si o sobě hodně myslí. Je to určitě součást marketingu, a když zrovna ta nebo ona póza letí, přínáší to úspěch. Septicflesh považuju za jednu z nejzajímavějších smeček, která plete orchestr do doom/death/gothic metalu. Titan pokračuje ve stejné linii jako alba z let 2008 a 2011. Kdyz jsem ho slyšel prvně, myslel jsem, že se jedná o jedno z nejslabších alb co kdy vydali, ovšem časem a více poslechy vyrostlo, vypíchl bych zejména bomby : Prototype (nadherny refrén se sbory), War in heaven, Order of dracul, Ground zero, a pro mě nejlepší Dogma, struhující atmosféra praská pod návalem typických aranží a zapojením čistého zpěvu. Takže nakonec hodně slušné album, které však zaostává za mými favority. Communion považuju za nejlepší sbírku díky absenci slabých míst a dokonalým songům, ve kterých jsou užívány čisté vokály v širší míře. Těsně za ním bych pak uvedl Summerian deamons, a hitovou, skoro popgotickou desku Revolution DNA, kterou mam fakt rád a doporučil bych jí zájemcům o jemnější pojetí Gothic metalu laděného i do industrialu.

 


 

 

 

 

TOPlist