Boomer Space


Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku 


 

Gazďa
20.04.2024 21:12

Probouzejí se z hibernace... a mají po takové době velký hlad. Dobrý obrat :)

 

Tomáš
10.04.2024 10:19

Jirka Čáp: souhlas, Walkmanz jsou povedená bokovka, LABe registruji, ale ještě jsem to neslyšel

 

Jirka Čáp
10.04.2024 08:54

Tomáš: Bavili mě Walkmanz a i projekt LABe, který měl s Adamem Jánošíkem.

 

Tomáš
09.04.2024 20:48

Thom mel taky par zajimavych projektu v dobe kdyz Imodium spalo, a pak taky hodne produkuje, a taky moc dobre

 

Stray
09.04.2024 19:08

Anděla vídám docela často v titulkách všemožných televizních pořadů, jako dramaturga, vedoucího projektu apod., on prostě jen není před kamerou. Myslím, že se nebude mít špatně.

Dost pravděpodobně jsem IMODIUM poprvé viděl někdy v roce 1999 na soutěži Beatová liga v klubu Jam v Plzni, pokud se jedná o tu mladou grunge kapelu, která to měla dobrý u Jardy Špuláka z Big Bengu!, tak myslím, že to tam tehdy byli oni. Pak snad ještě jednou letmo na Majálesu o zhruba 13 let dýl. Nikdy jsem je neposlouchal, ale s frontmanem je brácha kámoš a taky zaskočil na rozlučkovém koncertě MANDRAGE ve Fóru Karlín mezi dalšími patnácti zpěváky české scény. Patřila mu skladba Waterloo, už jenom tím to má u mne dobrý. Jo a taky dnes komentuje (a nutno říct že velice schopně) nějakej svůj rozhovorovej pořad na známém rockovém Rádiu, jako že rádia vůbec nesleduju, tak pořadu Odposlech Toma Frödeho jsem si všiml.

 

Tomáš
09.04.2024 18:50

Já je viděl poprvé v Bratislavě, a to ještě určitě ani nebyli plnoletí, první roky nového tisíciletí. Získali smlouvu s nějakým velkým vydavatelstvím a prezentovali je jako největší objev české scény. Byla to jako píšeš totální kopírka Nirvany, což mě nevadilo, to já můžu. Už od druhého alba si ale našli vlastní styl.

Noc s Andělem byl supr pořad, já měl rád i jeho styl rozhovorů a humor. Vůbec nevím, co s ním dnes je.

 

spajk
09.04.2024 18:35

Pamatuju si, jak byli Imodium ještě jako mladí rybízové v Noci s Andělem. Od oka cca 23 let zpět, možná víc. Někde okolo první desky. Tenkrát to byla solidní kopírka Nirvany, ale proč ne.
Stejně to byl fajn pořad. Kdoví kde nakonec skončil Pavel Anděl, od té doby jsem o něm neslyšel. Sice měl takovej pražsko-vysokoškolsky alternativní vkus, ale koukal jsem na to téměř pravidelně. Bylo to fajn, živá muzika, super pokec. Škoda toho!
Nejlepší díl byl, když se tam líznula Jana Paulová. Doufám, že to byla ona :-)

Dobrej report. Škoda zvuku, to vždycky naštve.

 


 

 

 

 

TOPlist