Boomer Space


Diskuse ke článku : THE DEAD DAISIES - Radiance
Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku 


 

Prowler80
07.09.2022 14:50

Sohlas, vo těch RV bych asi též nepsal.
https://www.zbozi.cz/vyrobek/roxy-vista-iii-cerne-41/

Vidíš to, ROSY VISTA k záhledu na prvním Rockfestu v 86. roce. Supráč tehdá vydal i jejich singl. Bára Schenkerová, Anča a spol. Celkem dobré vystoupení to bylo.

 

Stray
07.09.2022 14:13

Na to je jednoduchá odpověď. Obdrželi jsme link na jeden "novinářský" download od německých přátel ze Steamhammer. Chtěl jsem to původně napsat do textu recenze, abych omluvit to brzké zveřejnění článku na něco, co vyjde za tři týdnym, ale pak jsem to zavrhl, zbytečně by to táhlo pozornost jinam a co je vlastně komu po tom, že jo? Steamhammer nás již asi dva roky zásobují jimi distribuovanými věcmi, můžeme to napsat a nemusíme, já osobně většinou nereagoval, není mou povinností psát o ROXY VISTA :-), teď mám v zásobníku už i EP RAGE "Spreading the Plague" a bestofku RAVEN, obě rovněž vyjdou 30.září.

 

spajk
07.09.2022 13:38

Vzdyt to vychází až koncem měsíce. Z čeho si to poslouchal?
Ani jsem nevěděl, že něco chystají :-) Až to vyjde, objednám i tu předposlední, protože jsem jí nekoupil loni.
Kdyby tam nezpíval Glenn, tak to asi vypustím, protože je to umělý projekt a já nezapomínám, jak se zachovali k uplně prvnímu zpěvákovi.
Zrovna nedávno jsem si pouštěl bonusový dývko k Resonate, kde jsou rozhovory s Glennem a se Smithem a dozvěděl jsem se, že Chad ho dokopal k tomu nahrávat desku jako kapela v jedný místnosti. Hughes to chtěl točit po jednom nástroji a Smith mu povídá: Pamatuješ na jednu kapelu, v který si v sedmdesátých letech hrál?
Prej to meli za dva dny nahraný a záměrně tam dali první nebo druhý náběry. Tomu tleskám, to je rokenrol. Ne něco po taktech lepit v kompu na mřížku.
Recka dobrá. Strayových osmde - to je jako mojich sto :-)

 

lukáš
07.09.2022 10:25

Neposlouchám moc hard rock, ale 70 - letý Glenn Hughes na svůj věk zpívá skvěle ! Když to srovnám s Křížkem, který bude mít 60 let, tak je to velký propastný rozdíl .
Spolu s Halfordem a Dickinsonem jsou v super formě.
Osobně si myslím, že Glenn bude zpívat ještě hodně dlouho !

 


 

 

 

 

TOPlist