Last Hardrock Outsider


Diskuse ke článku : AMARANTHE - Manifest
Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku 


 

Smolik
17.10.2020 08:42

Tak to rozhodně :-)

 

Stray
16.10.2020 20:36

Pro mne jsou něco jako LINKIN PARK v časech prvních dvou desek, akorát, že ten hitově nabombenej materiál už roztáhli na dekádu a na šest řadových alb, navíc mě ta zpěvačka přijde vizuálně i vokálně mnohem zajímavější než Bennington.:-)

 

Smolik
16.10.2020 19:59

Já tu scénu také nesleduji, jen jsem potřeboval něco do auta na cestu z dovolené a na dovolenou a manželka Ulcerate nedávala :-) . A proto jsem tam dal poslední Dynazty a s tím jsem měl úspěch. Amaranthe poslední CD jsem zkusil (téměř) dvakrát, podruhé už jsem to celé nedal. Opravdu se stále opakují.

 

Stray
16.10.2020 12:32

Nějak tu scénu nesleduju, ale právě z těch zvukově přebujelých velkých kapel: NIGHTWISH, POWERWOLF, SABATON, AMARANTHE, WITHIN TEMPTATION, EPICA, RHAPSODY OF FIRE, DELAIN, STRATOVARIUS a dalších... jsem zjistil, že mě baví jenom AMARANTHE, a čím dál víc jejich tvorbu projíždím, tak musím říct, že objevuji její kouzlo. Ta holka má naprosto neobyčejný hlas. Hlavně když si po vzoru Britney žádá Boomerang-rang! :-)

https://www.youtube.com/watch?v=Wjdm5tJ5NiA&list=RDWjdm5tJ5NiA&start_radio=1

 

Meres
16.10.2020 11:58

V dobe prvých dvoch albumov ma Amaranthe veľmi bavili, na tú dobu to bola veľmi zábavná a svieža záležitosť. Tretí album už bol o niečo horší, vyfľusli ho celkom skoro, ale ešte som si posluch užiť dokázal. Zlom nastal pri ich štvrtom albume Maximalism, ktorý ma nebavil už od začiatku a s výnimkou zhruba dvoch podarených pesničiek ma už Amaranthe začali skôr iritovať. Jednoducho som sa prejedol, neustále opakujú tú istú formulu s tým istým producentom a ja som im to už prestal žrať. Takže áno, tento kolovrátok je už pár rokov solídna sračka. Radšej si vypočujte nový album Unleash the Archers, ktorí s ním naprdeli Amaranthe rovno do ksichtu.

 

Smolik
16.10.2020 08:18

Já ti nevím, mně to přijde jako docela solidní sračka. Poslední CD Dynazty se mi zdá mnohem zábavnější, když už zabrousím do vod tohoto pop metalu, který se má zalíbit na první poslech.

 


 

 

 

 

TOPlist