Last Hardrock Outsider


Diskuse ke článku : XENTRIX - Bury The Pain
Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku 


 

Pekárek
02.07.2019 17:22

Jako občas píšící čtenář, tedy hlavně čtenář, recku také chválím. Je tam vše, novinku určitě prověřím. Ale cejtím v kostech, že i v jejím případě vše uvedené sedí.

 

lukáš
02.07.2019 11:19

Výborná recenze !! Ale chybí mi v ní jedna podstatná věc - Kdo vlastně skládal v minulosti muziku Xentrix . A kdo dnes !!
Pokud opravdu skládá muziku dnes člověk , co je dnes v Xentrix, tak je opravdu deska jen lehce nadprůměrná. Na prvních dvou deskách byli Xentrix nezničitelná kapela. Bohužel je smutná pravda, že záhadným způsobem se nedostala více k lidem, co poslouchaj Metallicu a další kapely z té doby. Pokud desku složili noví členové, tak musíme konstatovat, že si neudělali ostudu. Další věc je koho vlastně Xentrix chce dneska někoho oslovit a proč vydávaj novou desku po 10 letech, kdy Metallica se vrátila " ke kořenům ". Koupil jsem si asi před pěti měsíci album Overkill - Wings of war. První dvě skladby - super palby. Poté deska je ve středním a přes kvalitu songů, je to nuda. Tak nevím … Kdo dnes drží vlastně prapor thrash metalu a vydává jednu kvalitní desku za druhou ?? Recenzenti říkaj - Overkill ..Pro mě prapor thrash metalu drží Kreator. Tedy vlastně albem Phantom antichrist .. A bohužel metallica s death magnetic ten prapor mohla držet ona. Bohužel další album Hardwider je průser. Skladby víceméně ve středním tempu . Prostě nuda !! Pro mě osobně je xentrix novej potěšení.

 

Demonick
02.07.2019 08:38

Novinka Xentrix by sa dala označiť jedným vystiznym slovom = priemer. Od sterilneho zvuku, napadov, obalu, vykonov... Nic viac, nic menej. Tipujem, ze o par dni si Stray z tejto dosky nebude pamätať ani notu...

 


 

 

 

 

TOPlist