Boomer Space


Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku 


 

prasezlesa
30.06.2017 11:41

Tak už tak nějak znormálněla, takže už mi taky tak neleze krkem. Hele, tady můžeš na začátku slyšet Hommeho kytaru. Písnička je to samozřejmě blbá, ale v rámci žánru se to ještě dá. https://www.youtube.com/watch?v=Xn599R0ZBwg

 

Stray
30.06.2017 11:32

Já mám Lady Gaga docela rád :-), nemyslím hudebně, ale prostě...je to Italka, americká Italka a to se u mě počítá.

 

prasezlesa
30.06.2017 11:30

Tak že to bude lepší než ...Like Clockwork, to si moc neumím představit, to je prostě skvělá deska. Spíš to bude zase o něco jiné a teoreticky by to mohlo být hudebně ještě dospělejší, čímž by to mohlo být ještě dál než ...Like Clockwork.Od QOTSA se mi líbí všechna alba a poslouchám je furt dokola - s výjimkou jejich eponymního debutu, který rozhodně není špatnou deskou, ale zkrátka jsem se v tom nějak nenašel a kromě pár písniček mě to nebaví poslouchat. Co se týče dnešního rocku, tak už kromě QOTSA moc naděje nevidím. Populární jsou Arctic Monkeys a Kasabian, ale jde to nějak mimo mě. Arctic Monkeys je kapela, která není pomalu ani schopná zahrát sólo (frontman něco vypálí, ale jejich hlavní kytarista, to je tragéd). Líbila se mi od nich písnička Arabella, jakože celkem dost. Než jsem zjistil, že je to vykradená War Pigs od Black Sabbath. A Kasabian mě tak nějak nikdy ničím moc nezaujali. Ještě nejsou k zahození Black Keys, ale ti se zkazili kvůli tomu, že jim do toho začal fušovat Danger Mouse. Veškerá syrovost je pryč a jejich nové album Turn Blue zní prakticky jako každé jiné album, co Danger Mouse produkoval. Prostě popík. Pro mě ale v tom špatným slova smyslu.Takže zůstávají ty Královny... Zajímavý je, že k produkci Villains si Homme vybral chlápka, se kterým se setkal při spolupráci na skladbě té kreatury Lady Gaga (Homme jí tam nahrál nějaký kytary). A který má na svědomí taky tohle.https://www.youtube.com/watch?v=OPf0YbXqDm0Ale zatím zní Villains nadějně. Tak snad i dobře dopadnou.

 

Stray
30.06.2017 09:29

Villains od QOTSA je pro mne jasně nejočekávanější nová deska roku, pokud to bude ještě lepší než ...Like Clockwork, pak se neodvažuji o její skvělosti domýšlet. Poslední dobou objevuji ARCADE FIRE, jejich zatím poslední album Reflector je epesní bomba, novinka také jedna z nejočekávanějších. Vystřelit může ještě ledacos SATYRICON, PARADISE LOST, překvapit mohou pom letech EXTREME i TOOL, může se zjevit něco nového, dost nadějně vypadá první vlaštovka LEPROUS.

 

prasezlesa
29.06.2017 19:49

Jo, na Villains se už taky těším. Co jsem z toho alba zatím zaslechl, tak to zní velmi dobře.

 

Stray
15.06.2017 18:33

Znovu naprostá parádička. Novinka "Villains" koncem léta. Tahle kapela atakuje po roce 2000 absolutní top scény. Boogie jak se patří. https://www.youtube.com/watch?v=GvyNyFXHj4k

 

Zetro
09.07.2015 21:33

Like Clockwork má u mna po dlhsej dobe 80%.Predchadzajucu Era Vulgaris som na moje sklamanie nie uplne pochopil,resp. vsetkemu som tam nedokazal porozumiet ,hlavne po nahravkach Songs for the Deaf a Lullabies to Paralyze ktore som si dost oblubil a svojho casu casto pocuval....Like Clockowork je fajn pesnickove album a som rad ,ze zase mozem nieco od tejto kapely hodnotit velmi kladne a bez predsudkov :)

 


 

 

 

 

TOPlist