Boomer Space


Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku



 


 

spahk
14.06.2019 10:28

Nikki uměl řádně zrecyklovat staré kapely. Ale proč ne. Tady třeba napodobování zvuku motorky v podání amerických rockerů Montrose https://youtu.be/_B2XJsKUtjQ

Btw vyskočila na mě captcha SODOM :-)

 

Stray
13.06.2019 15:48

Spajk: Ta inspirace tam od začátku opravdu je. SWEET mám výš než SLADE, protože mě přijdou míň bodrý a míň venkovský. Byli to v 70´s takový hitovkáři pro holky. Connelly už to má taky asi dvacet let za sebou :-(, pamatuju, jak jsem někdy na začátku devadesátek ve svých asi sedmnácti četl newsky někde v Rock reportu nebo kde, a tam se psalo v rubrice: Co dělají dnes (nebo něco na ten způsob), že Connelly je štamgastem v jedné z hospod poblíž jeho londýnského bydliště, vždycky mě lákalo jaké to asi je, a najednou...hej, je to tu! :-)

Alchymista: Dodatečně díky za příspěvek.

 

spajk
13.06.2019 14:29

Nedávno jsem to zaslechl na Beatu a hned mi naskočil Kickstart my heart. Slušná inspirace. Chinn & Chapman. https://youtu.be/7yYifj6IsUQ

 

Alchymista
28.04.2019 23:28

Súhlas so Strayom. V mojom prípade, odkedy som objavil rock/metal, Crüe u mňa patria k stáliciam a to nielen popri napr. Maiden, ale pokojne aj popri rôznych black metalových skupinách, ktoré počúvam. Film ma preto potešil, Netflix v podstate dôstojne pretavil knihu do filmu, pár scén sa muselo pre potreby deja síce upraviť, ale herci zvládli úlohy bravúrne, film odsýpal, nič podstatné sa nevynechalo a najmä - žiadna cenzúra... Špina, ako v názve ;-)

Ono Mötley Crüe sprevádza žiaľ to, že ich mnoho ľudí kritizuje bez toho, aby ich hudbu poznali. Čo je obrovská škoda, pretože mnoho albumov je doslova prvotriednych a nebojím sa povedať, že aj nadčasových. Problém zrejme bude v kontroverziách okolo členov kapely, ich image a snáď aj to spájanie a zovšeobecňovanie s 80´s hair metalovou hudbou, pričom zrovna Crüe boli viac/menej jednou z výnimiek, ktorí išli svojou vlastnou cestou (v tomto smere mi napadajú napr. takí W.A.S.P.).
Zrovna ako fanúšik skupiny však vôbec nezdieľam väčšinové nadšenie z Dr. Feelgood, podľa mňa práve vtedy spadli k tým typickým "sleaze" (či glam, pop) metalovým kapelám tej doby (mimo pár fakt vydarených singlov z albumu) a vzdialili sa od svojej jedinečnosti. Preto určite vyššie radím Shout at the Devil, ale pokojne aj Girls či mnohými nenávidený Generation Swine (kritike tohto albumu ani veľmi nerozumiem, toľko vydarených skladieb a málo vaty sa v podobnej hudbe vidí málokedy).

 

Stray
27.04.2019 18:03

DEF LEPPARD pro mne jako kapela určitě lepší než MOTLEY CRUE nejsou. Maj sice v osmdesátkách nějaký fakt skvělý alba, ale jinak jsou tqakovým tím hodným a velkým slušňákem. Za CRUE cítím víc špíny a ulice a to se mi právě líbí. :-)

 

josef
27.04.2019 16:42

Deska Dr.Feelgood je docela dobrá,ale Def Leppard jsou prostě lepší.Iron Maiden a Motley Crue se nedají srovnávat

 

Stray
26.04.2019 14:27

Hlavně musí každý správný český metalista dodat, že kapelu jako MOTLEY CRUE neposlouchá a to i když film je dobrý. :-) Tak to já rovnou řeknu, že mám CRUE na stejném levelu jako JUDAS PRIEST a IRON MAIDEN a že to poslouchám třicet let a jsem, hlavně se starší produkcí kaliforňanů, stále velice spokojen. Když jsem četl na csfd koment mého ex-kolegy (mě asi nějak vadí užívat v tomhle případě slovo související s nějakou kolegialitou):-) Marigolda v rámci kritického příspěvku na film, a sice ve znění "Ten film vás taky nepřesvědčí, že to byla dobrá kapela." tak mě stávaly vlasy na hlavě hrůzou. On se jako dneska ještě někdo musí seznamovat s hudbou MOTLEY CRUE? Pokud si někdo říká fanoušek rocku/metalu, tak to musí znát jako když bičem mrská minimálně těch třicet let, stejně jako MAIDENY, stejnej level kvality!!!:-)

 

Josef
26.04.2019 01:38

Docela dobrý film i pro mě který Crue nikdy nezral.

 

gotta
22.04.2019 22:29

....parádní film. Koukali jsme na něj s přítelkyní a po něm následoval docela dobrý večírek:-) Samozřejmě za doprovodu největších hitů Mötle Crüe. Nikdy jsem nebyl a asi nebudu bůhví jaký fanda těchto kapel, ale jestli to bude vypadat pokaždé tak jako když pustím Live Wire, klidně budu MC poslouchat každý večer:-D

 


 

 

 

 

TOPlist