Last Hardrock Outsider


Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku 


 

Stray
30.12.2018 18:47

Necrocock právě dnes avizuje nový videoklip, zde k nahlédnutí:


https://www.youtube.com/watch?v=YcapEKwEaMw&feature=youtu.be

 

Pekárek
26.12.2018 13:05

Dobrý:), i ten podmaz. Dík za upozornění.

 

Subeer
26.12.2018 09:33

Jenom pro zajímavost ve Vánočním dění. Koho by tedy zajímalo, co NECROROCK ještě, hlavně, dělá, tak dodívejte do titulek trailer na téhle stránce.
https://kultura.zpravy.idnes.cz/jan-zizka-dokument-0ac-/filmvideo.aspx?c=A181221_102516_filmvideo_spm

 

Stray
11.12.2018 19:24

Tak jak si to tady vzájemně doporučujete, přihodím taky svůj názor na tuhle tvorbu. Předně, jsem nadšenej, že se ten rozhovor uskutečnil, a řekl bych, že vlastně i povedl. Nesporně jde o zajímavou personu, ve smyslu kreativity v rámci bytí jako takového. :-))) Určitě jsem i nakloněn pokračování až třeba vyjde album Kavalier nebo tak něco. Spolupráce fungovala parádně. Musím se však přiznat, že ta jedna z posledních věcí, proč je vše okolo tohoto týpka tak zajímavé, je dle mého právě jeho hudba. Fakt jako sorry, tady se fakt vůbec nechytám s nějakou přízní. Jsem strašně rád, že tu recenzi za mě na poslední chvíli vzal Subeer. Nedovedu si představit, co by se strhlo, kdybych jí do ruky vzal já, když vlastně neumím lhát.:-) Jako komediální cit je tam jednoznačnej, ale ta hudba... by u toho ani být nemusela.

 

Valič
10.12.2018 18:41

Wuxia: Na proniknutí do Necrocockova světa je letmý poslech několika skladeb opravdu málo, ale zase si nemyslím, že by dělal nějak nepřístupnou nebo nestravitelnou hudbu, jen je potřeba ji nechat na sebe nějakou dobu působit. Samozřejmě, že jeho desky nejsou pro každého, a hodně lidí od poslechu odradí už ty ujeté texty, obaly a videoklipy. Já jsem si album Klinik koupil víceméně naslepo už v době vydání a přišlo mi neskutečně originální a to nejen v rámci české scény. Nahrál jsem ho tenkrát i pár známým, kteří metal skoro vůbec neposlouchali (zajímaly je z něj pouze kapely jako Type O Negative, Moonspell nebo Paradise Lost, jinak poslouchali spíš věci typu Depeche Mode, The Cure, Nick Cave And The Bad Seeds a The Sisters Of Mercy) a ti z něj byli taky vyloženě unešení. Většina z nich byla podobná hovada jako já, takže jim nevadily ani ty perverzní texty. :-)

 

wuxia
10.12.2018 17:19

Valič: Necrocock je skutečně Mistr, originál každým coulem, jak říká Jaroslav Marvan v mém milovaném filmu U pokladny stál. Na Křivoklátské martyrium se chystám, rád bych to prostudoval. Ale, věř, nebo ne, vlastně mi jeho tvorba mimo Master´s Hammer tak nějak stále uniká. Poslechl jsem si před lety něco věcí od Kaviar Kavalier, i pár skladeb z jeho sólovek, ale nikdy jsem si nenašel čas do toho řádně proniknout. Třeba zrovna teď nastal čas... Nechávám to volně plynout. Momentálně se nořím do zcela jiných hudebních sfér, z nichž se mi stále nějak nechce.
Každopádně každý rozhovor s ním je skutečné potěšení. On je aristokrat ducha, gourmet těla, labužník života. Dělá si co chce a jak chce, a je mu naprosto u arschlochu, co si o tom kdo myslí. Nádhera. Takhle by to mělo fungovat.

 

DarthArt
10.12.2018 16:08

Stray: Aha, já jdu report zrovna sesmolit, tak uvidíme, jestli je to nejlehčí disciplína :)

 

Stray
10.12.2018 15:34

wuxia: Díky, všechno opraveno, nebude Ti snad vadit, že jsem tvé, na hrubky upozorňující příspěvky smázl? Přeci jen, není třeba to tady vystavovat. :-) nejhorší na tom je, že já ty chyby dělám vždycky na nejvíce viditelných místech, nadpisy, začátky článků atd., je to spěchem, nesoustředěností, přepracovaností, kdybych jen napsal text a pak ho někomu poslal mailem, a ten už by se nějak zařídil, tak by to snad bylo lepší, i když jistej si tím úplně nejsem. :-)

Ohledně ohlasů na obsah, to by mě také zajímalo, ale ze zkušeností (je zkušenost vůbec "Z"?) :-)vím, že rozhovory tady nebyly nikdy moc komentované, neumím si to vysvětlit, ale je to tak. lidi nejvíc reagují na recenze nových alb, tedy jednu z těch lehčích disciplín (za úplně nejlehčí považuji koncertní report).

 

Valič
10.12.2018 15:32

Ty chyby by tam vlastně klidně mohly zůstat. Na obalu CD Hudba z psychiatrických pavilonů se jich pár také najít dá. Necrocock jejich výskyt zdůvodňoval tím, že korekturu svěřil svému známému trpícímu nějakou vážnou duševní chorobou. To mi připomíná mou oblíbenou hlášku, kterou pronáší markýz de Sade ve filmu Quills: "Mé dílo je v rukou šílenců! Snad ho vylepší." :-)

 

DarthArt
10.12.2018 15:21

Vy furt hledáte nějaký nepodstatný chyby a nikdo z vás neuvede tu nejpodstatnější věc: že totiž Necrocock je osobním přítelem Svatého Vincenta, který je osobním přítelem Ronalda Reagana !!!

 

Valič
10.12.2018 15:10

Když vidím, kolik v tom rozhovoru našel Wuxia chyb (žádná z nich ale nebyla v mých původních otázkách), tak jsem vlastně rád, že pod ním nejsem podepsaný já. :-)

Wuxia: A co třeba nějaký komentář k jeho obsahu? Tebe bych právě tipoval na jednoho z mála stálých návštěvníků těchto stránek, kterého by Mistrovo dílo mohlo oslovovat.

 

Valič
10.12.2018 11:10

Stray: Já bych to autorství nechal tak, jak je (už jen proto, že nejpikantnější a nejobsáhlejší odpověď poskytl Mistr na otázku, která není ode mne). :-)

S těmi dotazy, které jsem poslal jako podklad pro rozhovor moc spokojený nejsem, ale řekl bych, že ten rozhovor nakonec dopadl celkem dobře. Necrocock je prostě natolik zajímavá osobnost, že dokáže zábavně odpovědět i na naprosto fádní otázky. :-)

 


 

 

 

 

TOPlist