Last Hardrock Outsider


Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku 


 

Carloss
23.11.2017 10:07

Není to špatný,ale zázrak to taky není takže těch 60% je zcela zasloužených.

 

Valič
11.11.2017 13:06

Mě podobný postoj u těch starých českých kapel dost překvapuje. To, že nemají čas, sice chápu (ostatně kdo ho v dnešní době má?), ale vzhledem k tomu, že jim na těchto stránkách Stray a DarthArt dělají v poslední době zcela zdarma dost velkolepou reklamní kampaň, která evidentně oživila zájem mnoha jejich starších fanoušků o jejich tvorbu, očekával bych trochu vstřícnější přístup. :-(

 

zdenos11.11.2017 11:09

...a jeden děda z Brna' hehe :)

V recenzi potěšila zmínka o songu As deep as the knife will go... subjektivně nejlepší skladba CC za posledních 10 let

 

Meres
11.11.2017 00:30

Mám za sebou len dva posluchy, ale akosi ma to k tomuto albumu neťahá. Ono je to spôsobené aj faktom, že vychádza príliš veľa miestami aj fakt dobrej muziky a preto venovať čas naoko priemernejším nahrávkam je celkom ťažké. Zatiaľ by som to videl tiež na tých 60%, už na minulej platňi A Skeletal Domain to trocha drhlo, ale to tam ešte boli prítomné vyslovene nehorázne pecky ako Kill or Become či Icepick Lobotomy.

 

Alda66610.11.2017 22:37

50% by bylo nepochopení dobré muziky! Tak aspoň těch 70% :-)
ANNIHILATOR mají desky vynikající, dobré, a slabší, a jejich novinku pokládám za
vynikající... je dobře zahrána, zapívaná, skladby jsou různorodé, prostě mě to baví.
Nicméně jsme v diskuzi u death metalových C.C., takže si dovolím doporučit jednu kapelu smrtonosného žánru z mého rodného města:

https://www.youtube.com/watch?v=vsgLoeVPu4c

 

Demonick
10.11.2017 20:58

U Straya tipujem na nový ANNIHILATOR tak max 60, ale skôr 50%... Viac asi nie :)

 

Alda66610.11.2017 18:31

Cannibalu bych dal jistých 80%, ale mnohem více točím zmíněný nový Annihilator - teším se na recenzi, vypadá to na origo CD - a čekám minimálně 90%! :-)))
A za 14 dní Praha a...Helloween!

 

Demonick
10.11.2017 18:23

A Brno v spoločnosti Testament, Annihilator a Death Angel bude?

 

Stray
10.11.2017 16:49

Recenze na nové ANNIHILATOR bude, ale nevím kdy, ještě jsem to ani jednou neslyšel a nevím, kdy se na to dostanu. Může být klidně až v lednu, ale bude. S jistotou můžu říct, že se mi tu nakumulovává pár novinek českých kapel, což je matroš jak na recku, tak na případný rozhovor - pokud bude oboustranná vůle - HENTAI CORPORATION, TRNY a ŽILETKY, PRVNÍ HOŘE, CRUEL a jiné, KRYPTOR na nabídku na rozhovor nereagovali (což si zatím dovolili jen DEBUSTROL a jeden děda z Brna - "Nemám čas, kámo!").:-)

 

Demonick
10.11.2017 14:20

Práve včera večer som dopísal recenziu na novinku CC a dal som jej 6,5/10. Som rád, že je niekto s kým sa zhodnem, lebo až som mal pocit, že som album mierne podhodnotil. Heh, ale ono je to ozaj pravda, že sa CC na "Red Before Black" mierne zadrhli, lebo tej vaty je tu až neprirodzene veľa. Skladby občas nevedia kudy kam, zaujímavé nápady sú rázom zabíjané inými, a po pár počutiach si vlastne pamätám tak 2, 3 pecky. Zvuk mali CC tiež už zabíjackejší... Pritom posledné dve radovky "Torture" a "A Skeletal Domain" sú skutočne perfektné! Škoda... PS: podobný prípad ako u novinky ANNIHILATOR, hoci tam by som išiel s hodnotením ešte nižšie. Bude recenzia?

 

Norr
10.11.2017 11:31

Když nad tím tak přemýšlím, tak od CC poslouchám jen alba s Barnesem, přičemž za nejlepší alby CC považuji "The Tomb of..." a "The Bleeding". Další alba s Fisherem mi prostě nesedí, asi právě díky hlasu zpěváka. Znáte to, deset death alb různých kapel a u nich pouze jeden zpěvák vám sedne, tak mě prostě Fisher nebaví (můj pocit, můj problém). Takže jediné albu s ním u mikrofonu v rámci CC, které jsem si oblíbil, je "Kill". Novinka na mě působí podobně jako na recenzenta. Přesto jsem rád, že CC stále fungují, vydávají alba a jsou na špici popularity mezi death kapelami. Své fanoušky si to najde, protože i já jejich nové desky vnímám jako dost kvalitní, byť zůstávám u starý tvorby.

 

Valič
09.11.2017 21:38

DarthArt: The Bleeding je sice jedno z mých nejoblíbenějších death metalových alb vůbec, ale zbytek jejich diskografie mě taky moc nebere. Z těch novějších se mi ale celkem líbilo A Skeletal Domain a ty dvě před ním (Evisceration Plague a Torture) si taky ještě občas pustím.
Vader nepatří zrovna k nějakým mým favoritům, ale určitě je to pořád ještě hodně dobrá kapela, která si stále udržuje určitou kvalitu. Z těch jejich novějších věcí mě paradoxně nejvíc baví ta kompilace cover verzí skladeb různých obskurních kapel z bývalého východního bloku (Future Of The Past II - Hell In The East). Je na něm i výborná předělávka Totální destrukce od Krabathoru:

https://www.youtube.com/watch?v=wEk45ixwh_g

 

DarthArt
09.11.2017 20:49

Za mě, já mám CC rád, jsou to takoví sympaťáci a hraje jim to dobře, ale upřímně tak někdy od Bloodthirst nenacházím důvod, proč si pouštět jejich další a další alba. Mám pocit (ale to asi proto, že ty novější desky neznám), že je to po dvacátý to samý, a do roku 2040 přibyde další deset úplně stejných alb :):) Brát prosím s nadsázkou !!

Tenhle problém mám ale u death metalu obecně, třeba s Vader, kteří jsou jedním slovem skvělí, ale stačilo. Desetkrát a dost :) Ve finále mám pocit, že takoví Emperor s jejich čtyřmi alby udělali mnohem víc muziky, než CC a Vader dohromady :)

 

Valič
09.11.2017 20:18

Já bych to neviděl zase až tak černě. I přes drobné výhrady se mi zatím novinka celkem líbí (80% bych tomu asi dal). Vliv thrash metalu byl trochu cítit už na předchozí řadovce, ale je pravda, že tentokrát to kapela už možná trochu přepískla. Je zajímavé, že jejich kolegové Exhumed na novém albu taky místy znějí jako Slayer:

https://www.youtube.com/watch?v=pBXc4t5PB0k

 


 

 

 

 

TOPlist