Last Hardrock Outsider


Diskuse ke článku : KADAVAR - Rough Times
Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku 


 

Stray
10.11.2017 13:52

carcass: Já ti v mnoha věcech dost rozumím, to co popisuješ mě vlastně posledních 15let brání v jásání z nových hair-metalových a nebo povrchních starých hair-metalových kapel, když "vypiplaná ale plytká" hudební forma, doplněná o výraznou image, stojí dalece nad nápady a energií, s kapelou se už nechci zdržovat. Ale týká se to samozřejmě i jiných žánrů...

 

carcass
10.11.2017 12:00

spajk - mé čakry jsou v naprostém klidu :-). Hele, to se má asi takhle - na absolutní úrovni chápu, že každá cítící bytost touží po štěstí a je dokonalá, jen nedokáže prohlédnout, kde to štěstí má hledat (tzn. rozpoznat a pak prožívat podstatu své dokonalé mysli) a tak to štěstí hledá jinde.....což je v pořádku a nic proti tomu díky svému velkému soucitu nemám :-).....no a na relativní úrovni tyhle věci vnitřně zpracováváš - takže já naprosto bez nějakých rušivých emocí a postranních úmyslů a bez nějaké dehonestace těch lidí se na ně dívám, na takové, jací jsou a vidím tam i všechny ty věci, o kterých jsem psal níže.....a vyvodil jsem z toho výsledek, že kdyby se věnovali své hudbě aspoň tolik, kolik se věnují svému zevnějšku, bylo by to pro jejich výsledný produkt přínosnější, čímž zároveň ani neříkám, že je to nějak špatně, prostě to tak mají nastaveno, no a já jsem se svobodně rozhodl, že takový produkt mně fakt nezajímá, bo to je pro mně o ničem, to je zase má svobodná volba, nic více za tím nehledej....:-)

 

spajk
09.11.2017 15:14

To je z dokumentu Heavy Metal nebo jak se to jmenuje.
Už jsem to našel https://www.csfd.cz/film/230326-metal-metaliste/prehled/
To snad každý true metal fan musel vidět.
Sejtn :-)

 

down
09.11.2017 13:13

Interview celkem v pohodě, hlavně krátké, ale co na mně automaticky vyskočilo pak, tak to jsem tedy nedal :) "The Black Satans - The Satan Of Hell" ...banda vymaštěnců se kouluje v lese a k tomu hučí vysavač ...tak to je ku*va dobre!!!

 

spajk
09.11.2017 08:04

No jo Gaahl a jeho proslulé Satan interview https://youtu.be/_oZqSaba34o
Jeho sex orientaci s nadhledem přehlédnu :-)

 

DarthArt
08.11.2017 21:22

Z hlediska čakry mě napadá, že takoví Gorgoroth taky tráví výrazně víc času před zrcadlem než ve zkušebně. A znát je to hodně :)

 

spajk
07.11.2017 17:14

Carcass to jsou předsudky jak za totality.
Docela jsi mě zklamal. Co na to tvoje čakry?

 

carcass
07.11.2017 09:07

znám je jen hodně okrajově jako takové retro, je určitě fajn si na ně zajít někam do hospody, aby mi hráli ke konzumaci piva a jiné zábavě, ale poslouchat to cíleně doma je nesmysl, když si můžu pustit ty originály :-).

Jinak takový off topic - zaujala mně jejich vizáž - to jsou pozéři non plus ultra, napadlo mně kolik času takový chlápek musí věnovat důkladné péči o své vlasy a fousy? To je tak daleko mimo mé rozlišovací schopnosti, že si to fakt neumím ani vzdáleně představit....:-), tudíž se hned nabízí myšlenka, že by bylo pro ně lepší namísto péče o svůj "stylový" zevnějšek spíše pečovat o "vnitřek", no a pak by ta hudba mohla být i zajímavější, bo by na to měli více času a energie :-). Evokují mi takové ty umělé "krásky", které veškerou svou energii a čas vynakládají do svého zevnějšku a když promluví, tak je to......tragédie :-). Nicméně nevidím to nijak černě, každý touží po štěstí a někdo takhle k němu směřuje, třeba ty pěstěné vlasy a fousy je dělají šťastnými, což je super, ale jejich muzika tím asi dost trpí...:-)

 

Valič
06.11.2017 23:08

Bohužel musím taky souhlasit. Pro mě opravdu velké zklamání a to mám Berlin hodně rád. :-( Tentokrát raději bez hodnocení.

 

Daveyy06.11.2017 01:01

Přesně stejný pocit jsem měl z poslechu i já. Tedy byl jsem hodně rozčarovaný! Předchozí Berlín nasadil laťku hodně vysoko. A tady slyším jen nudnou verzi Black Sabbat s monotonním zvukem. Tohle je hodně přešlap...

 


 

 

 

 

TOPlist