Last Hardrock Outsider


Diskuse ke článku : PÄNZER - Fatal Command
Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku 


 

exumer20.10.2017 13:20

Souhlas s orrem,hodně natěšenej jsem si jedničku German Panzer koupil a byl jsem zklamán-hodně nafouknutá bublina a horko těžko doposlouchatelný do konce.Dvojku Panzeru jsem neslyšel a ani nechci.Jinak jsem velkej fanouš destrakšnů-Thrash Anthems II 2017-to je pecka mezi rohy.

 

Kelly19.10.2017 19:44

Stray: tak to podepíšu. první desky Destruction jsou naprosto nenapodobitelné. A Kreator také. Sodom nemusím. Jako by si chtěli pořád na něco hrát ale nejde jim to. Jedině deska Agent Orange je světlá chvilka.

 

Valič
19.10.2017 09:38

Já jsem Destruction zase až tak moc nežral (u těch alb z druhé poloviny 80. let se mi moc nelíbil zvuk a z toho Schmierova zpěvu jsem tenkrát taky zrovna nadšený nebyl). Před pár lety jsem se k těm starým albům vrátil a celkem jsem jim přišel na chuť, ale nějaká moje „srdcovka“ se z Destruction už asi nikdy nestane. Ti noví Pänzer se mi nezdají špatní (zatím bych to viděl na slabších 80%). Předchozí album moc naposlouchané nemám, takže s ním moc srovnávat nemůžu, ale každopádně mě ta deska baví víc než pár posledních řadovek Schmierovy domovské kapely.

 

Stray
19.10.2017 00:11

Ber to prostě tak, že jsem pravděpodobně jeden z největších fanoušků Schmiera v České republice a to už od konce osmdesátek, kdy k nepochopení mnohých jsem uznával DESTRUCTION mnohem víc než SODOM a dokonce i trochu víc než KREATOR. Mám všechny desky, kde se nachází jeho hlas, na originálech, takže až se někdy potkáme, přinesu mu komín cédeček na podpisy, snad to během čtvrthodiny zvládne :-), od této akce ho zatím chrání fakt, že mě je fakt blbý jej s něčím podobným otravovat. Ale desky Eternal Devastation, Release From Agony a Live Without Sense opravdu beru jako ukázku toho nejlepšího thrashe evropského střihu, jaký kdy vznikl (Konkurence? Snad jen ten KREATOR v letech 89/90´)

 

Kelly18.10.2017 18:37

Stejně jak orre, asi tomu nerozumím. Ale PANZER je stokrát převařená ta samá věc. Obě desky neskutečně nudí, na rozdíl od HEADHUNTER. Tato kapela mi nic nepřináší a tím nemyslím něco nového. Zbytečné dvě desky.

 

Stray
18.10.2017 18:35

Upřímně? Myslím, žes to odflaknul. Přistoupil jsi k poslechu s nechutí a predsudkem. Je to dobrá metalová fosna.

 

orre18.10.2017 15:20

Uff, tak tohle je hodně nudná záležitost a to jsem se hodně těšil. Ani po 10 posleších nevydržím do půlky desky a to jako velký fanoušek Headhunter nerad přiznávám. Na druhou stranu nemusím Destruction a první deska na tom nebyla lépe. Fakt nevím proč, ale vyznívá mi to strašně trapně a násilně. Produkce taky slabá, absolutně primitivní riffy atd. Ještě tomu dám šanci, ale proč se do něčeho nutit?

 


 

 

 

 

TOPlist