Last Hardrock Outsider


Diskuse ke článku : STEVEN WILSON - To The Bone
Vložit příspěvek
Jméno

E-Mail


Text příspěvku 


 

kairos26.09.2017 11:45

A komu se stýská po Havranovi odmítajícím zpívat a po Wilsonových starších výletech do sedmdesátých let k Jethro Tull a Pink Floyd, ten nechť si opatří "deluxe" verzi alba To The Bone s nádhernou skladbou A Door Marked Summer, která by jinému muzikantovi posloužila jako základ dalšího alba, ale pro Stevena je to jen odpadek z natáčení.

 

Dave7816.09.2017 11:06

Zkoušel jsem to několikrát, ale nešlo to. Netvrdím, jestli je ta deska dobrá nebo špatná, prostě se se mnou míjí. Asi se zrovna nacházím v etapě života, kdy prostě podobné melancholické nálady neocením. Ale souhlasím s tím, že než poslední DT je to zajímavější určitě...

 

Subeer15.09.2017 23:38

Ano...má pravdu předsedo, Kelišová slyšela to samý....tohle album je (znovu) odzbrojující... a Wilsona především představuje jako obrovského milovníka hudby jako takové, který dokáže posluchači předložit neprvoplánové návykové skladby, vystavěné na zajímavých prog-popových hudebních pokladech s přidanou hodnotou v podobě výmluvných (avšak ne popově debilních) textů.... za mě je tohle album ztělesněním hudební radosti a nadšení, které se nesnaží udělat z posluchače blbce v pomocí instrumentálních logaritmů nebo óóó decibely lásky...... “To The Bone” je více než hojívá náplast na letošní pohnojený cukrkandl “Blackfield V” tandemu Wilson-Geffen.

 

prasezlesa
15.09.2017 15:38

Vůbec se mi to nelíbí.

 

vseta14.09.2017 16:25

A až nyní se dívám, že vyšlo již vosmnýctýho srpna. Holt trošku jsem to holt prošvihl :-)

 

vseta14.09.2017 16:20

Abych se přiznal vůbec jsem tohoto pána neznal nebýt této recenze , tak si říkám jdu do toho , zkusím to. Nádherná deska co píseň to pro mě hit. Jen je škoda , že ten čas tak utíká , určitě by se album lépe poslouchalov létě než nyní na podzim.

 


 

 

 

TOPlist