Last Hardrock Outsider


Diskuse ke článku : KORN - Untouchables
Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku 


 

Imothep
03.04.2017 10:22

Meres: Toz to je otazka. Rozumim ti a v podstate s tebou souhlasim, nicmene si myslim, ze se Loudness War a hodnoty DR v zavislosti na stylu muziky dost precenuji. Jasne, pokud by na stejnych hodnotach byla nejaka jazzova deska, tak je to dost pruser. Ale u metalu? Osobne neshledavam na poslechu Untouchables nic rusiveho, cokoliv, co by mi na zvuku jejich vrcholneho opusu magnum vadilo. Srovnani coby kdyby? Treba se ho nekdy dockam. Vinyl je deklarovan na hodnoty kolem 11/12, coz by melo byt hodne v poradku :o).

 

Meres
02.04.2017 10:46

Je to dobrý album, ale keď už bola tá produkcia taká drahá, nechápem, prečo tomu nezodpovedá aj technická stránka zvuku - CD je brutálne skomprimované, hodnota DR sa pohybuje medzi 4 až 6, takto by produkcia za štyri milióny dolárov nemala vyzerať.

 

vseta30.03.2017 18:27

Tož taky by mě zajímalo, jak by si deska vedla co se týče prodeje, kdyby nebylo leaknuto. Drahá produkce tu jde opravdu poznat. Dodnes si myslím,že jde sice o parádní (poslechově i produkčně) desku, nic méně rozpačitost fanoušků kvůli změně zvuku trochu chápu.Když se s někým bavím o Untouchables tak ti, kteří KoRn přestali poslouchat po dřívějším odchodě Heada,tak ti z dříve šesti nahraných alb měli právě s pátým albem největší problém.

 


 

 

 

TOPlist