Boomer Space


Diskuse ke článku : KREATOR - Gods Of Violence
Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku 

1 2

 

down
30.01.2017 22:52

Kelly:...rozen léta páně 69 :) paráda, půjdem spolu do důchodu :) ...a taky je fajn, že se tu motají lidi co dělají(dělali) muziku aktivně.

 

Kelly30.01.2017 21:55

Souhlas, v Praze to žilo také a Žižkovské knajpy, které jako jediné jely do 23 hodin a nebyla zavíračka ve 21:30 toho s námi zažily spoustu :-) Stálo nám za to na Praze 8 v půl desátý sednout na bus, přejet dvě čtvrtě na Žižkov a tady kalit do zavíračky v jedenáct. Znám doby, kdy P.S. zpívali : Pivo, pivo za dvě padesát :-)

 

Stray
30.01.2017 21:51

To jen tak na vysvětlenou má prapodivná odbočka od tématu.

 

Stray
30.01.2017 21:50

Akorát jsem čuměl na čt1 na seriál "Svět pod hlavou" odehrávající se v roce 1982, což je seriál, který mne docela i baví, nicméně pořád jsem si říkal, že mě tam na té znázorněné době něco nesedí, něco bylo jinak, fakt úplně jinak, a dneska jsem na to přišel. Všechno tam totiž působí hrozně prázdně, ulice, hospody atd., ale tak to zjevně bylo asi jen v hlavách tvůrců, neboť já si jako sedmiletý rok 1982 pamatuji jako plný lidí všude, na sídlištích, v nákupních střediscích, v parcích, školách a hospody, ty začouzený knajpy s mokrým kovovým výčepem a zažloutlejma záclonama, ty tady na západě čech, díky škodovákům, doslova a do písmene praskaly ve švech, vím to, páč jsem za socíku chodil se džbánkem a desetikorunou.

 

Kelly30.01.2017 21:42

Fuj, to jsem si oddechl, už jsem se bál, že mě politruk Stray vyloučí ze strany :-)))

 

Stray
30.01.2017 21:36

Občane, legitimujte se... v pořádku. :-)

 

Kelly30.01.2017 21:27

Stray: Nejsem žádnej hvězdnej muzikant :-) a osobně se asi neznáme ale určitě jsme někde byli na koncertě. Jsem rodilej Pražák, od 90. let žijící v Nymburce u velké řeky, rozen léta páně 69. Když jsem studoval VŠ, tloukl jsem škopky v punk-HxC kapele ZP4, silně zasaženi Kritickou Situací. Na gymplu jsme byli metalová třída, začínal jsem z ostra na Voivod, Slayer, Metalica a protipól Suicidal Tendencies. Chodím hlavně do klubů, fesťáky nemám rád.Tak asi tak :-)

 

Stray
30.01.2017 20:42

Kelly: A kterej ty vlastně jseš? :-) Zatím vím jenom o jednom hvězdném metalovém muzikantovi, kterej mě sem chodí pravidelně, ale ten má jinej nick.

 

Kelly30.01.2017 18:55

Down: Já nemyslel jakože se dívat přes FB, ale že tam mám odkaz na Crazy Diamond a vzhledem k tomu, že mě kamarádi znají jako hudebníka a dají na mé prolinky, tak ti rozumní už sledují CD pravidelně a moc si chválí recenze :-)

 

down
30.01.2017 17:43

FB je hnůj ...máme stránky na kterých je cca 4000 "lidí" a prokliků na web za týden +- nula. Čili konverzní poměr houno. Ty lopaty se většinou zmůžou jen na "lajk" a to už je pro ně tak duševně vysilující činnost, že pak přečíst pár řádků textu je pro ně zhola nemožné :) Já jsem tohle ani na FB nehledal, chodím sem a jsem spokojený.Asi se zařadím spíše k fandům nového matroše Kreator ...mám to s něma jak na houpačce. Některé desky od nich už si asi nepustím nikdy, ale nová zatím řeže. Jak psal Kelly ...o parník líp než noví Slayer, kteří sice buší jak šílení, ale ve výsledku je to velmi hlasitá nuda.

 

Stray
30.01.2017 16:42

Kelly: Kam by ses zařadil? Podle toho co píšeš, tak jednoznačně mezi opěvovatele nového KREATORU.:-) Takhle. Nevím jestli je celkově dobře, že jsem MP opustil, ale vzhledem k situaci, která se tam po roce 2011 vyvíjela a potom co jsem mezi tímto nuceným odchodem a založením těchto stránek prožíval martýrium, osamocen ve studené cele vlastní mysli a rázem vše pochopil (udělal si zhruba tak představu, co od koho čekat), nebylo jiné cesty, a tak když se na tu cestu vyjde, musí to být pořádně a především jak sám chci. Co se týče statistik, já tohle moc nesleduju, vím jen denní návštěvnost, která leze ke čtyřem stovkám a počet clicků za den, ten se dostává stabilně pár stovek nad tisícovku. Jinak přes FB sem asi moc lidí nechodí, já ty stránky nikomu necpu, říkám si, že čtenář pozná kvalitu sám :-), tím nechci budit dojem samolibého člověka, ale přeci jen... :-) Ti co dali sledovat na FB, stejně tamější mé příspěvky moc neotvíraj, spíš je dobrý, že ty lidi stabilně chodí sem a že je to snad někdy baví i číst. Statistiku čtenosti jednotlivých článků nemám, neznám, není zde vytvořena. Čte, kdo číst chce.

 

Kelly30.01.2017 16:27

Teda teď fakt nevím, jak se zařadit. Pro mě na první poslech BOMBA deska. Kreator je slyšet z každého rifu, přitom bombastické aranže a velmi vzdušné. Tedy tomuto říkat metal, pak Saxon hrají lidovky :-) Moderní Kreatorský thrash roku 2017, vzdušný a válcující. Myslím, že i thrash metal potřebuje proměnit a zmodernizovat a myslím, že se to tady Kreatoru dokonale povedlo. Hrát brutus nářez tak dopadnou jako Slayer, kteří nevědí kudy kam.Stray: Chlape klobouk dolů, píšeš čím dál líp. Díky tobě jsem pronikl i do jiných žánrů, které jsem přehlížel a teď je miluji, např. glam metal :-) Jen tak dál. Dobře, že jsi MP opustil. Máš nějakou statistiku přístupů? Sdílím tě na FB a a svých webovkách a myslím, že tě sleduje už dost mých známých i když sem nepíší.

 

Stray
30.01.2017 15:27

Patrick: Nejvíc potěšující koment v historii tohoto webu. Hned jsem si musel svou recenzi opětovně přečíst a říct si: Seš fakt dobrej!:-)Budu se snažit stále svou práci zdokonalovat a udržet v ní pozitivní energii a radost. Tak letos třeba chystám, že tyhle mé recenzní "kecy" a dojmy občas převedu do video podoby a dodám tomu nějakou osobitou suše humornou fazónku. Techniku k tomu určenou se chystám koupit z únorové výplaty, zatím jsem ale prost zkušeností s něčím podobným, takže trpělivost, bude to velké. Donald: U mne musíš číst i pár dní po zveřejnění, protože v tom prvním dnu je ještě možné, že něco kosmeticky poupravím, vždycky jsem měl tendenci vše zpětně ještě dolaďovat a o všem dodatečně přemýšlet. Díky všem za příspěvky.

 

Donald30.01.2017 13:37

Já jsem po poslechu alba a dočtení recenze nechápal proč má Kreator 80% a Sepultura 70% ... následně jsem si přelistoval na tu Sepulturu, abych to pochopil a zaregistroval úpravu na 80%. Což jsem vyhodnotil kladně, protože u mne osobně Sepultura prošla, např podobně jako nová Metla, návratovým, zátěžovým testem. Neboli proběhlo nadšení, ale pak odložení. Ale k Sepulturě jsem se po týdnu opět nadšeně vrátil a dokonce začal lovit zdali je něco zajímavé na japonské edici, u nového Kreatoru to spíše neočekávám, ne že by mne to vysloveně rozladilo, ale prostě já vnímám Kreator 70%, Sepultura 80% - 90% a nečekám ani dlouhý životní cyklus, protože deska mi fakt přijde jako do sebe zaměřená, určená svým fanoušků, kteří již směřují do pozdějšího středního věku, prostě ta Sepultura tak nějak zkouší .. asi jí, vzhledem k historickým okolnostem, nic jiného nezbejvá ... ale zkouší .. :)

 

Patrik
30.01.2017 13:03

Můj příspěvek se netýká přímo toho alba - mě dostala ta recenze samotná. Ať je to jak je to, takovéto recenze člověk jinde prostě nenajde. Fanouškovské, přitom nad věcí, nezaujaté, napsané s lehkostí, žádné hraběcí rady. To se čte jedna radost. A nejdůležitější věc, kvůli které sem chodím nejraději - po přečtení mám obrovskou chuť si to album hned pustit. Bravo.

 

Meres
30.01.2017 12:54

Neosral som si z toho trenky, ako 90% metalovej obce. Radšej by som bol, keby vydali nárez ako "Cause for Conflict" - brutálny a nekompromisný thrash bez zbytočných veselých melódií.

 

zdenos30.01.2017 12:00

pravda, srovnávat to ale nelze, ani s metlou ani s exodus (jak se stalo na jistých stránkách), to je podle mě úplně mimo. No a kvalitativně? Kreator dlouhodobě králové, nové desce zatím dávám 80% (kvůli třem slabším položkám a menší natlakovanosti než dříve). Tahle kapela vysokorychlostně hoblovala v 80s, pak na samým počátku 90s, pak v 2001, 05, 09, v současný době vydává Kreator teprv druhou odlehčenější (rozuměj jemnější) desku za sebou, která se zkrátka od toho klasickýho hoblingu liší. Tudíž je jasný, že se najde i pár ortodoxů, co to budou hned hejtovat.

 

Smolik
30.01.2017 11:19

Faktem je, že když jsem CD slyšel poprvé, po World War Now jsem jásal nadšením, protože ta skladba má sakra koule a potom je někdy melodií možná až moc, nerad bych opět rozfoukával téma Metallica, ale pánové, kéž by právě Metallica držela svou kvalitativní laťku pořád tak vysoko jako Kreator a novinka je prostě výborná a mé výtky vůči ní jsou jen kosmetického rázu.

 

carcass
30.01.2017 09:19

mně zase tenhle Kreator perfektně sedl. Jasně, není to jejich klasická sypačka, ale mně se ta větší přistupnost líbí. Pár dní to sjíždím, co to dá, a furt jsem nadšen - slyším tam ten "starý dobrý Kretor" a ty melodie to posunují trochu jinam a zároveň furt víš, že posloucháš klasický Kreator, do toho tam je dobrá produkce, všechno sedí, s tou deskou nemám nejmenší problém, řekl bych, že, na rozdíl od Straye, si ji zařadím k mým osobním TOP deskám kapely :-)

 

wuxia
30.01.2017 08:04

Taky to všeobecný nadšení nesdílím. Deska to není špatná, ale tak nějak moc naondulovaná. Příliš hry na jistotu, málo "extrémní agrese". Rozpaky.

 

1 2

 

 

 

 

TOPlist