Boomer Space


CENTRÁLNÍ DISKUSE :
Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku



 

 

Pekárek
13.12.2022 21:35

Hath - All That Was Promised - opět paráda.

 

spajk
13.12.2022 18:28

Jo. Ty covery, kdy má každý řádek jiný font, by neudělal ani desetiletý páťák.
Jinak souhlas s Patrikem ve vsem ostatním. Dodo si šel vždy svojí cestou.

 

Stray
13.12.2022 12:01

Ale estetické cítění na vytvoření reprezentativního coveru těch svých revisitedů tedy veškerý žádný.:-) Ta odpornost, co do sloupce pod sebe natlačila asi pět názvu mělo být jako co? To si nekoupím ani kdyby to byla nejluxusnější metalová kompilace v historii českého metalu.:-)

 

Patrik
13.12.2022 11:01

Vitacit Revisited I. a II.
Vitacit - Vzhůru přes oceán
Kde mohl Doležal být, narodit se v Americe... Především ta dvojka Revisited je fakt luxusní. Složit skladbu teda fakt umí, nemluvě o jeho hře....

 

Alda
13.12.2022 07:43

Opraš opraš, a když začneš na songu č. 5, budeš na absolutně luxusní hudbě!

Právě si porovnávám NECROPHOBIC s ABIGAIL WILLIAMS (recenze A.W.je i zde), obojí super, leč A.W. mi přijde trošku propracovanější.

RAGE - Trapped! 1992
RAGE - Lingua Mortis 1996
RAGE - Resurrection Day 2021

 

Pekárek
12.12.2022 23:23

Poslední album Necrophobic jsem kolem sebe nechal proplout. Musím ho zkusit. Rage-Strings, ve své době se mi dost líbilo, asi opráším.:-)

 

Alda
12.12.2022 23:02

LMM - Liga Mužské Moudrosti = 100% !

NECROPHOBIC je samozřejmě skvělá dobrá kapela

RAGE - Strings To A Web 2010 - radost to poslouchat!

 

Smolik
12.12.2022 18:44

Souhlas s Hrimthursum, to se mi od nich líbí nejvíc. Novinka (už ne tak nová) není špatná, oni si docela udržují konstantní formu.

 

Hooya
12.12.2022 15:30

NECROPHOBIC si mě podmanili s albem "Death to All", obzvlášť vál "Relevation 666" si vybavím doteď - naprostá morda i po letech. Ještě o pár chlupů je lepší epická jízda "Hrimthursum" a také "Mark Of The Necrogram" mě dost bavilo.

Novinku jsem nějak minul, tož trubnu.

 

Stray
11.12.2022 18:45

gin: Mně zatím bude stačit asi jen to poslední album.

Včera jsem si na chvíli pouštěl záznam čtvrtfinále Francie-Brazílie 1:1 na penalty 4:3 z MS 1986 (zhruba 50ti minutovej úsek), jakožto můj nejlepší zápas, jaký jsem kdy v přímém přenosu v životě viděl. Jako dobrý, ale ta hra se děsně změnila, když jsem viděl, jak tam pobíhaj hráči jako Junior, Careca, Zico, Giresse nebo Amoros, přišli mě takový oplácaný oproti těm dnešním hráčům a vůbec nepresovali, nenapadali protivníka už na jeho půlce, v klidu vyklusávali. nicméně ten zápas měl myšlenku, třeba mě zaujalo francouzské útočné duo Stopyra/Rocheteau, druhý zmíněný náramně odcentroval na vyrovnávací gól Platiniho. Dnes si možná pustím druhý poločas čtvrtfinále Argentina-Anglie z totožného šampionátu.

Z roku 1985 půjdou ven ještě recky na pět nahrávek, nechám si pro sebe o jaký jde :-), čtyři jsou z Německa, jedna extrémnější z USA.

 

gin
11.12.2022 12:18

Stray. Necrophobic jsem objevil asi 2 roky zpátky a taky taky to pro mě bylo velký překvapení. Nejlepší alba: Death To All, Mark Of The Necrogram, Dawn Of the Damned a největší perla Hrimthursum. Letos na BA odehráli výborný set. Argentině přeji ve fotbale už 40 let, tak třeba to letos po 36 letech vyjde.

 

Mauglí
11.12.2022 10:51

URIAH HEEP - Innocent Victim (1977)
URIAH HEEP - Fallen Angel (1978)
URIAH HEEP - Abominog (1982)
URIAH HEEP - Head First (1983)
URIAH HEEP - Equator (1985)
URIAH HEEP - Sea of Light (1995)
URIAH HEEP - Wake the Sleeper (2008)

Dojezd po včerejší live jízdě ve Forum Karlín ;-))

 

Hooya
11.12.2022 03:07

Beton vládne! Míša Bílek potvrdí!

 

Honza H.
10.12.2022 22:54

No, mám obavy, že se Maročani jsou schopni probetonovat až do finále...Francie dělá vzadu chyby a Maročani mají skvělý kontry...

 

Stray
10.12.2022 19:28

Ti švédští NECROPHOBIC jsou úplně boží, jedu jejich poslední album a v podstatě objev. Brzy co?:-) Mnohem lepší blacková kapela než některý slavnější norské formace. Jsem zvědav na starší alba.

Tak Chorvatsko-Maroko holt jasnej souboj o Bronz. Argentina nejhůř druhá, záleží na tom, kdo postoupí z posledního čtvrtfinále. Vyřazení Portugalska je tragédií především pro fotbal a já fandím hlavně fotbalu. asi to fakt málo chtěli.

 

Stray
10.12.2022 19:07

Byl jsem se po obědě projít v lese a napadl mě skvělý podnadpis (skvělý znamená, že mě rozesmál):-) jedné z kapitol introspektivního úvodníku, kterej by se mohl týkat dění okolo téhle mé činnosti napříč uplynulou osmnáctiletkou, byť jsem se zařekl, že už nebudu jistá témata otvírat, ten nadpis musím prostě zveřejnit, protože je boží a plně charakterizující.:-)

UZNÁVEJ NEBO ZEMŘI

 

Kelly
10.12.2022 18:42

Pyrenejský ostrov dovolená :-)))

 

Hivris
10.12.2022 16:56

Maroko překvapuje. CR7 do hry!

 

Stray
10.12.2022 11:55

LIVING DEATH - Metal Revolution
LIVING DEATH - Protected From Reality
LIVING DEATH - Worlds Neuroses

NECROPHOBIC - Dawn of the Damned

Portugalsko - Maroko 1 (o gól vyhraje Portugalsko v základním hracím čase, Ronaldo vběhne na trávník okolo 70.minuty zápasu)
Francie - Anglie 0 (zápas půjde do prodloužení, kde Francie rozhodne ve svůj prospěch a postoupí, může jít o nudnou taktickou partii i nejlepší zápas turnaje, uvidíme).
Musím se smát jak je nad možnosti těch mladých komentátorů rozeznat v hledišti hvězdy světových šampionátů, jejichž hrací čas je starší než devadesátá léta. když jsou záběry na brazilskou delegaci, tak samosebou rozeznají Rivalda, Roberta Carlose, Ronalda Nazaria, Cafúa i Kaká, ale včera během zápasu Argentiny s Holandskem běžel několikrát (asi čtyřikrát) záběr na Mária Kempese (nejlepšího hráče MS 1978) a Jorge Valdana (strikera Argentiny z Mexika 86) a oni to vždy nechali bez komentu, prakticky vůbec nevěděli, kdo to je.:-) V chvíli kdy krajní záložník Acuňa vyrobil penaltu po zákroku toho hnusa Dumphriese jsem si navíc vzpomněl, že mne dotyčný Argentinec připomínal postavou a vedením míče Julia Olarticoecheu, defenzivního středopolaře z Argentiny na MS 1986. Tomu se říká znalostní exhibice.:-)

 

Pekárek
10.12.2022 00:19

https://neobliviscarissom.bandcamp.com/album/exul

 

 



 

 

 

TOPlist