Boomer Space


Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku 

1 2

 

Norr
19.08.2016 10:23

Jo a zapomněl jsem napsat, že byť ještě v rozkvětu, nejsem metalák s onášivkovanou džískou a vypelichaným hárem, přesto patřím do skupiny maniakálních fanoušků, kteří detailně sledují scénu a požírají kdejakou nedomrlou pičovinu a tohle album tomuhle zmrdovi fakt žeru a spolu s novým albem Masters Hammer je to pro mě tuzemská bomba tohodle roku.

 

Valič
10.08.2016 14:25

Já bych tu současnou situaci neviděl zase až tak černě. Pokud tomu člověk věnuje trochu času a sleduje kvalitní specializované stránky, tak se ty zajímavé a originální kapely v té záplavě průměrnosti najít dají. Co se týče vydávání fyzických nosičů, tak ty prodeje šly v posledních letech samozřejmě dost drasticky dolů, nicméně metal je pořád jedním z mála žánrů, mezi jehož posluchači se ještě najde dost lidí, kteří jsou ochotní do nákupu originálních CD a vinylů investovat. Problém je ale v tom obrovském množství vydávaných titulů, ani ti největší maniaci si už dnes nemůžou dovolit kupovat všechno, co by chtěli, zvláště pokud preferují různé limitované luxusní verze, případně platí nehorázně přemrštěné ceny za špatně dostupné rarity.

 

Pekárek
10.08.2016 12:38

Blackosh: Fajn, hlavní je, že budeš pořád dělat muziku. Jen na vysvětlenou, mám za to, že stejně jako já zde většina čtenářů i pan šéf:) cítí velký respekt k tomu co jsi dosud natočil, ostatně proto byl asi "spáchán" i ten rozhovor. Že někdo neodolá a udělá si v podstatě v dobrém z něčeho prdel, je druhá věc. Každopádně hodně zdaru do budoucna.

 

Euronyňoumos09.08.2016 16:12

Tak to souhlas. Většina lidi konzumuje to, co se jim podsune. Jsou moc líný mít vlastní vkus a pátrát po věcech trochu do hloubky, ať už se to týká hudby, nebo třeba politiky a věcích týkajících se společnosti obecně. Na druhou stranu pokaždý je to záležitostí vkusu a subjektivního pocitu, takže říkat někomu "posloucháš špatnou muziku", to bych si asi nafackoval. Nicméně i navzdory tomu je většina lidí hloupý nemyslící stádo.Ty pseudookultní black metaly, co teď frčej, většinou je to o hovně. Devítiminutový rozplizlosti, ale že by si člověk řekl, to je dobrej motiv, nebo dokonce dobrej song, to vůbec. Hlavně že to má rádoby obskurní zvuk zahalenej v reverbu, ale jinak je to jenom roztahaná nuda. Nic pro mě.

 

Blackosh09.08.2016 12:25

Pekárek : Chyba .. asi tak : Dnes mám pocit že je špatně úplně všechno. Zhruba 80 % celkové populace, nepozná rozdíl mezitím, co je špatný a co dobrý. Je to protě pod jejich rozlišovací schopnosti, takže konzumují a podporují to, co je špatný a ty dobrý věci je složitější mezi tím vyhledat. Na tom jsme se shodli i s Marthusem. Smutný je, že mezi ně patří i vydávající. Prostě už nebudu dělat celý albáče, ale jenom jednou za čas vypustím nějakou tu skladbu nebo asfaltovej singl.

 

Pekárek08.08.2016 19:18

Iron Bonehead jsou dobří a je určitě pecka, že to vychází jejich péčí, což také o něčem svědčí. V undergroundu stavím výš už jenom Hells Headbangers. Zkuste od nich Diavolos. Jinak bez pořádného nosiče mi nedává hudba smysl (nejlepší je nakonec asi ten vinyl). Spoustě jiným asi ano, což je chyba.

 

DarthArt
08.08.2016 16:45

Koukám, že rozhovory s Blackoshem jsou jen o něco málo "přínosnější" než rozhovory s Big Bossem. Roky jsem si říkal, proč mi Root nikdy neseděli, i když hudba byla chvílemi dobrá. Byli/jsou prostě divní... :)

 

Blackosh08.08.2016 16:45

IBP vydává kapely, který vůbec nejsou o dobrým zvuku. Co se na mne valí celkově z netu od těch mladejch, tak jsou to chaotický zvukový koule a lidem se to líbí :-) Vůbec netvrdím že zvuk mám skvělej. Je to schválně šmrcnutý takhle do grindu. Mě to ale hraje všude dobřea srozumitelně, první kritika na které asi něco je, nicméně já s vydáváním nosičů pravděodobně končím a budu dávat vše free na net. Jo, přiště to samozřejmně udělám jinak a třeba líp.

 

Pekárek
08.08.2016 14:46

..., na hudbu se každopádně těším.

 

Euronyňoumos08.08.2016 11:13

Blackosh: Bez urážky, vážim si tvý hudební práce, jinak bych se koneckonců neobtěžoval sem něco psát. Ale nemůžu si pomoct, ten zvuk je prostě prasárna. Kytary plochý, bicí jsou taková nedynamická klikačka pod povrchem, vůbec to zvukově neprolejzá (hlavně teda kopák). Celý se pak to slejvá do přebasovanýho bordelu. Ta verze pro LP je na tom o něco líp, ale problém je podle mě v mixu, ne v masteru pro LP nebo pro CD. Přitom samply bicích, který jsi použil asi nebudou špatný, to samý kejtra, ale jde o tu postprodukci.Já to chápu, alba se dneska neprodávaj, nechce se ti nikoho platit na dobrej mix, myslíš si že to zvládneš v pohodě sám. Asi to máš i tak trochu na háku. Ale fakt to není dobrý. Přitom hudebně se mi to líbí, ta deska by byla bejvala fakt slušnej nářez. Přál bych si, aby ti příště dal Patrick třeba nějaký prachy na to, poslat to k někomu na mix. Ta hudba za to stojí.Klidně to můžeš smést ze stolu, zas nějakej samozvanej amáterskej zvukovej inženýr hází moudra, takovejch je plnej internet. Je to tvoje muzika, dělej si to jak chceš. Jen mi to přijde škoda.

 

Blackosh07.08.2016 08:49

Přesné hovno debilové :-) Zvuk LP :http://www.cvltnation.com/cvlt-nation-premiere-streaming-blackosh-kurvy-chlast-a-black-metal/Zvuk CD :https://soundcloud.com/calesclan/blackosh-whores-booze-bmJenom k tomu končení ... Nachcat na ten váš malej anonymní a bezmocnej diskusní píseček :-)btw. bič se z lejna nedělá, ten se plete.

 

Blackosh07.08.2016 08:48

Přesné hovno debilové :-) Zvuk LP :http://www.cvltnation.com/cvlt-nation-premiere-streaming-blackosh-kurvy-chlast-a-black-metal/Zvuk CD :https://soundcloud.com/calesclan/blackosh-whores-booze-bmJenom k tomu končení ... Nachcat na ten váš malej anonymní a bezmocnej diskusní píseček :-)

 

Pekárek
06.08.2016 22:20

Norr, tak to je přesné:)

 

Gumzum06.08.2016 09:27

Ty ten materiál snad vydávaš nebo co ? Ne, tak co se do toroho sereš. Mistr at si dělá co chce a jak uzná za vhodné. Třeba at u toho fetuje. Do uší si naser, to nebudu komentovat. Zvuk je geniální.

 

Euronyňoumos05.08.2016 18:27

Já si tak nějak říkám, jestli by se na to ten Blackosh neměl už vysrat. Sólovka hudebně celkem OK, ale zvuk odfláklej, že to snad ani žádnej mix a master nemělo. Skoro se to nedá kvůli tomu poslouchat. Jako sorry, má na kontě několik majstrštyků, ale s tímhle momentálním přístupem "vožeru se, zapojim kejtru a něco tam uprdnu a neřešim, hlavně vo tom moc nepřemejšlet", to ať si to radši skládá do šuplíčku. Podle toho pak taky vypadá rozhovor.

 

Norr
04.08.2016 14:42

Tak tahle Blackoshova nahrávka je opravdu pro ten typ maniakálních stárnoucích fanoušků s onášivkovanou džískou a vypelichaným hárem, kteří detailně sledují scénu a požírají kdejakou nedomrlou pičovinu.

 

david.ch02.08.2016 14:47

Temple je nejlepší tuzemská metalová nahrávka! Neskutečně nadčasová! Ten zvuk!!

 

Imothep
02.08.2016 11:46

Rozhovor urcite ma svou informacni hodnotu, ale obsahove me moc neuspokojuje. Louza: ale to je uplne jiny druh BM nez Dimmu, toto bych nesrovnaval. Zaroven pripoustim, ze to mozna nebude zalezitost pro tebe. Stale si ale myslim, ze je to(u nas zcela jiste) nejlepsi Black Metal, jaky jsem za poslednich par let slysel.

 

Louža
02.08.2016 11:39

Tak třeba je to dobrý. Jen holt nejsem správná cílovka.

 

Stray
02.08.2016 10:50

Náhodou je to dobrý matro - jak deska, tak rozhovor. Přesně o tom je rock´n ´roll jako opak symfo-vážnosti a demence do zblbnutí.:-)

 

1 2

 

 

 

 

TOPlist