Boomer Space


Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku 


 

Kelly
28.03.2021 10:45

První dvě desky skvělé, to byla hudba, na které jsem vyrůstal a miluju ji dodnes. Doba, kdy se nebáli kapely hrát rychle ALE mělo to náplň. Nebylo to jen rychlost pro rychlost. Ostatní pokračování bída s nouzí.

 

Stray
26.03.2021 20:02

Novinka má až nepříjemně řezavej nastředovanej zvuk, což odrazuje taky dost. Ale pořád je znát, jak je ta kapela instrumentálně namáklá. Cyriis se poslouchat moc nedá.:-) Dík za odezvu.

 

Prowler80
26.03.2021 14:39

Stray to shrnul výstižně, osobně bych s procenty skrblil ještě mocněji. Skutečných nápadů jako šafránu, Garciův kompoziční vklad tuze schází. Zpěv místy evidentně studiově upravován, v jedné skladbě zaznívá i bulharština. Pozitivem hráčské výkony.
Souhlasím s Pekárkem. Alba s Hallem za mikrákem vcelku velmi slušná, ač jeho hlasový projev mi nijak zvlášť nekonvenoval, na rozdíl od někdejšího Cyriisova(zcela chápu názory opačné). Jen bych ještě doplnil, že Garcia byl kdys členem Abattoir, s nimiž natočil debutové album. Dále pak nutno připomenouti EP + jediné, poměrně solidní, album MoM - From Worlds Beyond, jež prozatím jest poslední studiovou prací BV, jenž žel před lety stižen rupturou intrakraniálního aneurysmatu, jeho zdravotní stav dle kusých informací nadále neuspokojivý.

 

Pekárek
26.03.2021 12:36

Mám docela rád tu návratovou éru předtím. Versailles a García na to prostě měli.:) Vynikající kytaristé. Tohle už fakt vypadá jen jako jméno.

 


 

 

 

 

TOPlist