Boomer Space


Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku 


 

Zetro
05.12.2020 12:27

Nie som uplnym zarytym fanusikom FW ale obcas si rad vypocujem co noveho tyto
urcite geniovia Prog metalu zase ukutili.Co ma vzdy pritahovalo na nich a preco si ich aj vcelku s nadsenim vypocujem je hlas spevaka.Alder ma pre mna velmi zaujimavo polozeny hlas,ktory ma niekedy az upokoji a pri vysokych tonoch neposobi na mna nejak rusivo alebo neprijemne ako pri inych jeho zanrovych kolegoch.Vyborny zapis ,ktory ma na zaciatku uplne vystreli ,skoda ,ze v druhej polovice ide pre mna kvalita trosku mozno dolu ale stale zanrovo vysoko.Kvalita ,ktora sakra stoji za vypocutie 80%

 

Kuklač
01.12.2020 21:55

Tak moji oblubenci to opat dali.......aj ked Theories..neprekonali o sklamani nemoze byt anu rec. Long day mi pride ako mix albumov FWX, A pleasant shade , Parallels a posledneho albumu OSI. FW su uz proste znackou kvality a istoty. Album si naramne uzivam a za naj klenoty povazujem Longest shadow.., Under the sun, Alone we walk, Begin again, The way home.......nevadi mi tam ziadna skladba. Spokojnost 8/10

 

Pekárek
01.12.2020 17:35

Jj, díky:)

 

KrebsKandidat
01.12.2020 17:11

Mne sa nový album Fates Warning dosť páči. Že to nepôsobí ako láska na prvý pohľad mi nevadí, skôr je to pre mňa plus, keďže nehrozí rýchle "opočúvanie". A aj keď tu nemáme niečo ako hit (pieseň, ktorá by "vytŕčala z radu"), nemyslím, že by to škodilo.
Inak, recenziu musím pochváliť.

 

orre
01.12.2020 15:53

Fakt jsem se těšil, ale momentálně mě to vůbec nebaví. Připomíná mi to hlavně výkonem Aldera Engine. Nemám se čeho chytit a u 5 skladby sleduju hodinky. Pro mě jednoznačně nejslabší deska s Alderem. Možná díky utahaného výkonu jeho samotného. Vloni potěšil více a Matheos taky zažil lepší chvilky. Nelámu hůl, ale na přehodnocení v tomto případě moc nevěřím.

 

Louža
01.12.2020 14:57

Tak na tohle album jsem se hodně těšil díky dvěma předchozím výborným deskám. Bohužel Long v názvu je opravdu výstižný. Je to dlouhý jak čtrnáct dní a...neni to asi špatná deska, ale je TAK typická pro FW, že kdyby chtěli udělat revival sami sebe, tak tohle můžou vydat jako debut. Ne jako fakt, myslel sem, že progresivní hudba by měla mít směr vývoje dopředu. Tohle je formálně po všech stránkách skvělý akorát že to hrozně nudí. Zkoušel jsem to snad desetkrát a nebyl jsem ani jednou s to tohle album doposlouchat do konce.

 

Valič
01.12.2020 11:11

Fates Warning jsem nikdy moc nesledoval, ale předchozí řadovka mě celkem zaujala, takže novinku možná časem taky zkusím. Recenze je opravdu pěkná a věta "Devítku už nepůjčujeme, lidé nám ji nevraceli." je dokonce geniální. :-)

 

Hooya
01.12.2020 11:05

Pěkná recenze. Novinku jsem zatím slyšel zběžně, ale jde cítit, že s tím extra chytlavým materiálem z minulé desky to moc styčných bodů nemá. Škoda. Ale třeba se to ještě vyklube.

 

Pekárek
01.12.2020 10:50

Stray: Díky!
Ano, člověka teď napadají další přívlastky a "komorní" tam určitě patří. A pak ještě, že je ta deska syrová.

 

Stray
01.12.2020 10:01

Pekárek: Cítil jsem při četbě opravdovou hrdost... (to myslím vnitrostranicky a budovatelsky za web).

K novým FATES WARNING. Po vynikající desce Theories Of Flight, kterou jsem si velmi oblíbil, přicházejí s trochu komornějšín a méně prostupným materiálem. Zatím jsem ve fázi prvních poslechů. Zaujala mne hlavně Scars, ta fakt nemá konkurenci, ze zbytku mám zatím ne úplně jednoznačné pocity, bude to pracné, ale věřím, že deska své krásy odhalí, nejsem si jistej kdy...:-)

 


 

 

 

 

TOPlist