Last Hardrock Outsider


Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku 


 

Stray
11.04.2018 19:26

Valič: Morbivoda jsem zrovna minulý týden zahlídl v ranní tramvaji na cestě do práce, vím jenom jak vypadá, nikdy jsem s ním nemluvil, normální civilní týpek a culíkem a brejličkama. :-) Nechme tomu volný průběh, do tématu cestování lze přihodit ledacos.

DarthArt: Jak se mi zdál článek v mailu takovej polorozdělanej, tak po vložení do adminu, mírné produkci (důmyslně změněné slovo muzeum na "museum"... i u pražské pobočky Universalu prý říkávali: "Chlapci, hlavně musíte nosit ty doplňky") editaci fotek to nějak zázračně dostalo tvar, přitom jsem si říkal, co to tam furt píše o pěšině z Železnýho Brodu do Semil, bude to někoho zajímat? Jsem rád, že to vzniklo. A rázem máš další pole působnosti, tak se mi to líbí. Z takové iniciativy by si mohl vzít každý příklad. :-)

 

Valič
11.04.2018 19:00

Skvělý nápad. A co se třeba příště projít s Umbrtkou po plzeňských knajpách? Obávám se ale, že pan domácí do stejných podniků jako „velký prácoděj“ nechodí. :-)

 

Fenris 13
11.04.2018 10:15

Parádní článek a inspirace pro výlet...už aby nejmladší přírustek v rodině povyrostl :-) A byl by to fajn nápad pro turistickou vizitku - Okultistova stezka :-)

 


 

 

 

TOPlist