Last Hardrock Outsider


Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku 

1 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 

zdenos28.10.2017 18:12

do hudby budu blázen určitě, jde o to do jaký:) už to nebudou GOREFEST, ale třeba Urriah Heep, který ted poslouchám. Otázka budoucnosti. Každopádně když člověk nebydlí vyloženě ,,ve svým' tak se musí v mnoha věcech podřizovat. Tudíž hlasitější hudba mě čeká jen ve sluchátkách, a nebo když není nikdo kolem mě.

 

Stray
28.10.2017 18:09

Ono se taky docela snadno může stát, že až na to budeš mít finance, prostor a čas, že už nebudeš mít ten zápal, nebo budeš muset řešit praktičtější věci v životě, já jsem si svůj vztah s metalem a jeho umístění v žebříčku hodnot a priorit vyjasnil už dávno. :-)))

 

zdenos28.10.2017 18:06

takže jsem downloader, origošek pár:) až budu mít ty možnosti + stále zápal do metalu, tak jako první bych si na nosičích začal kompletovat KREATOR a BLIND GUARDIAN. :)) Jinak poslouchám na sluchátkách Marshall, nějaká řada za 2000 cca, a repráky mám doma nějaký obyč Modecom, a pak 30 let starý TESLY s původním zesíkem a cd přehrávačem YAMAHA, a to vlastně hraje ze všeho nejlíp :))

 

Stray
28.10.2017 18:01

Chápu. Jsem v úplně odlišné situaci - já už akorát hraju na čas (čím víc let, kdy se nic zásadního v životě nebude dít, tím líp) ... :-)

 

zdenos28.10.2017 17:54

kupovat céda ve velkým začnu, až budu mít vlastní bydlení, pořádný repro a budu to moc okouřit a ty kotoučky si užít, zatím to nemá význam. :) bydlení na koleji + doma mraky dětí, metalu nenahrává :)

 

Stray
28.10.2017 17:45

zdenos: A nechceš i ty starší věci, mě ta kapela neskutečně nebaví, na druhou stranu je pravda, že upoutat svou hudbou určité (spíše pořádkumilovné) lidi deathmetalově úhlední GOREFEST prostě dovedou. Ve mě žádné emoce nevzbouzejí, ani kladné, ani záporné, prostě jenom hrají songy, kde je spousta riffů a hrubej hlas. :-)

 

zdenos28.10.2017 17:28

od GOREFEST mě baví La muerte, dobrá deska, šlapající death výbornejch riffů a lehce thrashoidního zvuku.

 

Stray
28.10.2017 17:12

Mám teď pár dní trochu volno, recenze na příští týden napsány, tak si tak poslouchám, co jsem dlouho neslyšel - Spheres se mě fakt nelíbí, to jako každopádně prodám, naopak ATHEIST je libovej (mám Jupiter a Unquestinable Presence a jsou to dobré věci), ty GOREFEST chci určo prodat, stejně tak obě alba DEMOLITION HAMMER, to jsou všechno věci, co nepotřebuju, MASSACRA mě doma nevadí. :-) Teď jedu všechny tři BEYOND TWILIGHT, první deska z 2001, zatím dobrý, je možné ponechat. :-) Večer jdu do Šeříkovky na FERAT (koncert k 30.výročí "(ne)existence"), kamarádova žena (co chodíme na pivo skoro každej týden) kamarádí s Ruttnerovo (basák z thrash debutového alba "Rainhold", on mě vlastně letos vezl i s nima z těch GUNS N ROSES v letňanech) ženou, takže jsem tentokrát na tvrdej bigbít ani nemusel nikoho moc lámat, což je kolikrát problém, a taky se tam asi potkám s Louisem. :-)))

 

Valič
28.10.2017 16:34

Stray: Já už všechny ty "sračky" mám (kromě té první Massacry a Chapter 13 od Gorefest). Ta tři zmíněná alba Pestilence mám dokonce všechna v původních verzích. :-) Pokud vím, tak mají teď vyjít v nových re-edicích. Taky teď znovu vycházejí na CD nějaké starší desky od Sadus, Malevolent Creation, Gorguts, Skyclad, Blind Guardian, Running Wild a Vendetta, takže mě začíná pěkně srát, že už jsem tu sbírku uzavřel. :-(

 

Stray
28.10.2017 14:41

Zjistil jsem, že kromě věcí, co jsou v článku a ještě jsem je neudal :-), klidně prodám: CANNIBAL CORPSE - The Bleeding (digipack 220,-), NAPALM DEATH - Utopia Banished (200,-), GOREFEST - False/Erase (300,-), Chapter 13 (200,-), a vlastně i možná PESTILENCE - Spheres (300,- originál vydání od Roadrunner 93´ve skvělém stavu), ale to si ještě musím rozmyslet. :-) Ale spíš asi jo. Pak bych prodal asi i 2CD splitko PESTILENCE - Consuming Impulse/ Testimony Of the Ancients (300,-), protože bych si ty alba chtěl koupit zvlášť. No a samozřejmě by se našlo dost dalších věcí, co maj kvalitu a prostě to neposlouchám, jen jsem si díky té raritnosti do nich ulil peníze - ATHEIST, NOCTURNUS(má je u mne wuxia), DARKTHRONE (Blaze... macatej digipack 250,-), DARK ANGEL Darkness Descends, první tři alba MASSACRA, KRABATHOR splitko Lies/ Orthodox (digipack 300,-) a nějaký další tvrdý sračky. :-)

 

spajk
04.08.2017 18:45

Omylem jsem koupil desku australských hardcoristů Taken By Force - We Will Remain. Skullandbonesrecords aka Shock Records, original Austrálie. Zalepená, nerozbalená. Pošlu zadarmo!
Ukázka: https://youtu.be/Xw_7wSwJ4zA

 

Bluejamie65
31.07.2017 09:59

To Norr: je dobrý vědět, díky čemu člověk dostal rozum - diskutoval jsem o s jistejma lidma a musel jsem s nima pak souhlasit, prostě v určitý okamžik pochopíš, že nejsi nesmrtelný, že čas nezastavíš a zbývá ti ho málo... většinou si pak zatraceně začneš vážit toho co je a co máš.

 

Norr
31.07.2017 09:30

Ale tak jako ano, děti něco stojí, ale takhle se na to koukat je blbost, to neumím. Sice je výsledek stejný, ale já tomu říkám nepořizovat si blbosti a přesto si užívat, že ty děti mám. Čím jsem starší, tím si uvědomuji, jak mít děti mě naučilo si víc vážit všeho co tvoří můj svět a to včetně hudby. Řeči jakože všechno v hudbě už bylo napsané, že jen starý alba stojí za to, že mě už dlouho nic nedostalo do kolen, že na fesťáku je plno lidí a kapely mě z velké části nezajímaj, atd. apod., to je pro mě něco jako rouhání. Jsem rád za každou minutu s hudbou, za to jak přirozeně ke mně hudba přichází, za to že mi sluch slouží, že mám s kým jezdit na koncerty... A mít hudbu jako koníček, je vedle těch dětí to druhé mé životní potěšení...

 

stefanos27.07.2017 21:44

Mám dvě malý děti, haha, hned mě napadlo: a musíme šetřit, prodám... pardon, nemohl jsem si pomoci sem kokot :D

 

Norr
17.05.2017 12:27

Mám dvě malý děti a občas s nimi zažívám stav, který popisuje Carcass tj. sedím tam mezi nimi, aniž bych si s nimi musel cokoliv říci, a cítím, že tak nějak všichni víme o co jde - bez úsilí spočinout v podstatě mysli....

 

Stray
17.05.2017 07:37

Tak tak, až co řekne Zeman!

 

stefanos17.05.2017 02:01

Hlavně aby neutahli šrouby moc s tim stahováním na zkoušku než to čovek koupí, aby pak se nekupovali ty zajícy nebo aby na tu pravou muziku neměli jenom ty správný pohodový frajeři, co přijeli z tibetů a antartyt a jinejch adrenalinů

 

Imothep
16.05.2017 19:27

carcass: Narazil jsem na tenhle clanek a prislo mi, ze se tam pise o tom, cos tu nastinil. Tak me zajimalo, jestli jsem to pochopil spravne nebo jsem spis uplne mimo: https://aktin.cz/budte-zdravejsi-soustredenejsi-a-odolnejsi-vuci-stresu-diky-ocisteni-mysli-poznejte-mindfulness

 

carcass
16.05.2017 15:35

Imothep - techniky mindfulness? Řeknu to takhle - ty techniky jsou dejme tomu velmi, velmi úzkou výsečí toho komplexního učení, které jde opravdu daleko, daleko za ně a hlavně je tam úplně jiná motivace a rozvoj je komplexní. Můžeme říci, že ty techniky jsou jen takovou přirozenou součástí cesty, rozhodně ne nějakým cílem :-). Co jsem pochopil, tak psychologové ty techniky jen vypreparovali z komplexního učení dharmy, což je skvělé pro lidi, kteří nechtějí jít někam dále a stačí jim to ke štěstí na nějaké osobní úrovni, má motivace je však úplně jiná a můj cíl je někde úplně jinde, ty techniky jsou jen přirozenou součástí cesty kudy jdu, a moc si toho ani nevšímám, už to je mimo mé rozlišovací schopnosti :-). Směřuju někam tam, že když si jednou zajedu někam do Himalájí, tak si tam míním sednout mezi místní realizované jogíny linie karma kagju a pár měsíců tam s nima v horách pobýt, aniž bych si s nima musel cokoliv říci, tak všichni budeme jasně vědět o co jde - bez úsilí spočinout v podstatě mysli.

 

Valič
16.05.2017 14:51

Stray: Však on taky ten masivní černý "totem" na Svoboďáku k nějakým starobylým obřadům plodnosti a rituálním orgiím přímo vyzývá. :-)

 

1 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 

 

 

TOPlist