Boomer Space


CENTRÁLNÍ DISKUSE :
Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku



 

 

carcass
15.10.2017 22:20

Viktorka jede :-)

 

spajk
15.10.2017 16:38

Tak nic, to 2006
Kouknu, jak se ten rokenrol dělá.

 

spajk
15.10.2017 16:33

Strayi, byls kolegovi od vedle na koncertě?
Hrali Pod Lampou:) a je to na YT

 

Meres
15.10.2017 14:23

Dnes zatiaľ len:
METALLICA - Master of Puppets

A pekne nahlas! :)

 

Valič
15.10.2017 11:58

„Dneska máme karneval“:

Mr. Bungle - Mr. Bungle
Dog Fashion Disco - Adultery
Stolen Babies - There Be Squabbles Ahead
Diablo Swing Orchestra - Pandora´s Pinata
Carnival In Coal - Fear Not

 

Meres
14.10.2017 23:09

SLAYER - Seasons in the Abyss

Ku pizzi a pivu :)

 

Valič
14.10.2017 17:31

Spajk: Díky za radu. Nevěděl jsem to, ale pokud bych to věděl, tak by se mi to asi nechtělo dělat. :-)

 

Stray
14.10.2017 16:49

Tak třeba já to nevim, já vlastně nevim vůbec nic :-), včetně Paypal, ...budu se muset hodně učit, ale když se do toho zakousnu bude brzy nějakej Faty Pillow hadr. :-)

 

spajk
14.10.2017 16:37

Youtube odkazy jdou posilat přímo s požadovanou záložkou :-) abych nemusel preklikavat.
Stačí skladbu pozastavit v pozadovanem miste, cvaknout pravou myší do obrazu a vyskočí ti nabidka.
Třeba to víš, jen se ti to nechtělo delat nebo z mobilu to asi nepujde.

 

Valič
14.10.2017 16:30

Kreator - Pleasure To Kill
Sodom - Persecution Mania
Dodheimsgard - Monumental Possession
Deströyer 666 - Unchain The Wolves
Desaster - The Arts Of Destruction

Od koho si Desaster půjčili ten riff z titulní skladby uvedeného alba asi pozná každý ( https://www.youtube.com/watch?v=RRjHNl-wTa4 překlikněte na 2:38), ale jen tak pro pořádek:

https://www.youtube.com/watch?v=DhEqvUuv4Ns (překlikněte na 0:58)

 

Valič
13.10.2017 23:53

Spajk: My jsme sice už měli televizi barevnou, ale jinak jsem na tom byl stejně. "Ajn autó, ajn kompijutr, ajn man!" :-)

 

spajk
13.10.2017 23:37

Za komoušů jsme to chytali z ORF. Stará černobílá televize, obraz zrnil jako kráva, ale koukal jsem, protože druhý den se to rozebiralo s klukama ve škole.
O co všechno ti mladí dnes přicházejí...

 

Valič
13.10.2017 22:40

Deceased - Surreal Overdose
Skeletonwitch - Beyond The Permafrost
The Crown - Crowned Unholy

Odkaz pro ty, kteří si nemůžou vzpomenout, odkud znají ten motiv uprostřed skladby The Speed Of Darkness od The Crown ( https://www.youtube.com/watch?v=xYh4Ue_AfV0 ):
https://www.youtube.com/watch?v=Hm3AFz4wrw4

 

Stray
13.10.2017 20:35

Mě zajímá akorát, aby za stávající situace byl CD ten nejlepší možnej web.

 

Stray
13.10.2017 20:31

Nevím o nikom z Marastu, kdo by se s FM křížil, navíc někdo z těch kluků nakoukne i sem, tak bacha.:-)

 

spajk
13.10.2017 19:58

Poutník je poutník...
Spousta lidi z Fullmoonu píše i na Marast.
Tam je to někdy taky pěkně kavarenské...

 

Stray
13.10.2017 19:44

"jenom taková navoněná hovna"...velmi dobře, carcass, velmi dobře. Když jsem ten časopis pročítal (taky asi některé z prvních čísel), tak jsem si uvědomil, že pro koníček pisálka, který tu hudbu poslouchá přes dvacet let a už něco zná, bude nejlepší, vůbec recenze jiných lidí nečíst. :-)

 

carcass
13.10.2017 19:10

Full Moon odebíral jeden můj kamarád, který má v muzice fakt neskutečný přehled, pár dílů jsem si přečetl a přišlo mi to z velké míry jako takové intelektuální mlácení prázdné slámy, obzvláště mně vždy znechutilo, když jsem si ty jejich "super" kapely třeba ze zvědavosti stáhl a ono to byly často jen takové navoněné hovna :-). Pamatuju, že v době kdy jsme ještě měli televizi a občas se na ni i dívali, tak tam na jednom hudebním kanálu běžel pořad Full Moon, kde Pařízek představoval ty své objevy......80% z toho byla hudba pro návštěvníky "pražské kavárny", aspoň takhle nějak jsem si to zařadil, ale abych byl objektivní, tak k těm navoněným hovnům tam někdy přimixovali klasiku jako Tom Waits, Iggy Pop, D.Bowie atd.,

P.S. teď jsem byl 2 dny v Brně, super město, neskutečně krásné baby a skvělé hospody, šel jsem na pivo do šantánu U Poutníka - výtečné hořké pivo z Pelhřimova, hospůdka s neopakovatelnou atmosférou, kde se mixovaly takové ty svérazné brněnské postavičky, byznysmeni a volnomyšlenkáří různého věku, bylo to tam super.....dneska dopoledne jsem se šel před odjezdem najíst do nějaké lidové jídelny kousek od nádru - hučák jak svina, čepovali tam pivo z Rakovníka za dvacku, dal jsem si malé pivo a silný hovězí vývar plný masa - vše dohromady za 30 korun :-))

 

spajk
13.10.2017 17:21

On už ani ten Spike ve Sparku nevychází.
Tam se probiraly avant spolky jako Ulver, SunnO)), Flies are Spies from Hell apod.
Bylo to takové protizavazi vsech tech Nuclear balastů. Jsem to rad četl.
Full moon jsem mel první cislo s Cavem na obalce. Snad davali zadarmo tenkrat.

 

prasezlesa
13.10.2017 17:07

Stray: Evidentně reaguješ. A nejsem troll.

 

 




 

 

 

TOPlist