Boomer Space


CENTRÁLNÍ DISKUSE :
Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku



 

 

orre
22.01.2026 16:32

Megadeth odpovídá současné formě Mustaina. Je to takové neškodné, někdy skoro unavené, ale chce to čas. Exodus se stím neserou. Typická mrda ala Holt.

 

melounek
21.01.2026 23:42

Pulp Fiction :) Dost dobrý, ale stejně je nejlepší originál :)

 

Pekárek
21.01.2026 23:05

Tahle je má oblíbená, melounku:-):
https://m.youtube.com/watch?v=ey-NRQssMx8

 

melounek
21.01.2026 17:30

Manowar-Sign Of The Hammer

Moje úplně první originál kazeta, koupil jsem jí někdy v patnácti, společně s Má jí motorovou :) a točil furt dokola. Musím říct, že zkouškou časem prošla.

Bozzio Levin Stevens - určitě nejoblíbenější dvojice nemetalových alb, co mám. Možná kromě tvorby Pavla Helana :). Někdy si přijdu zralej pro Chocholouška, když vyměním v přehrávači Helana třeba za In The Nightside Eclipse, ale pak si vzpomenu na Pekárka a jeho sbírku, a jsem v klidu :))).

Mimochodem jsem před pár dny zhlédl piano cover I Am The Black Wizards a ač tyhle věci moc nemusím, tohle funguje. Jen to potvrzuje jejich genialitu.

https://www.youtube.com/watch?v=k6U3Hwi6IQs&list=RDk6U3Hwi6IQs&start_radio=1


 

Stray
21.01.2026 16:00

EXODUS mi zní nadějněji než MEGADETH.:-)

 

orre
21.01.2026 13:21

Exodus - 3111 singl!

 

DreDe
21.01.2026 09:20

EXCITER HEAVY METAL MANIAC

 

spajk
20.01.2026 22:34

Tak to je jasný, je to brácha. Jednou tu zůstanete sami jen vy dva. Rodina je nejvíc!

 

Stray
20.01.2026 22:05

Upřímně? Tak bezemočně bych to nebral, ale ...

 

Stray
20.01.2026 21:50

Jo? No to je pěkný. Na jednu stranu to na někoho asi zabírá, na druhou hrozně riskuje a rodina trne, z mého pohledu je to v jistym smyslu vůl :-), jako napsat ZATČEN V BURUNDI A PAK SE NA PĚT DNÍ ODMLČET? FUCK!, my se vždycky vidíme 23.12. u něj doma na celej den, dělá se bramborovej salát, popíjíme, kecáme, páč se jinak vidíme třikrát za rok (fakt nechodím s bráchou do hospody, ani nemáme společný známý), tak to jsem se dozvěděl, že jede do Afriky, povídám, víš co bych dělal, kdyby tě tam zadrželi? Uprd bych se do gauče! on celej pohoršenej, že bych ho jako nezachraňoval, jo, to jsou naše vánoční diskuse. on prostě potřebuje bejt vidět, já ne, mě je to nepříjemný, mě potěší, že mne Fenris pochválí recenzi KREATOR a jsem cajk. V létě na Šumavu, jako vždy!

 

spajk
20.01.2026 21:36

Ale opatrně, abych z toho nezačal chodit pozpátku...
Jinak dnes uz mi druhy den po sobě fb nabizel brašuleho z Ugandy :-)

 

Stray
20.01.2026 19:51

Užívej domácí smrádek!:-)

Stevens mne baví na desce Atomic Playboys 89´.

 

spajk
20.01.2026 19:48

Lol.
Grohl je proti Stevensovi patlal první třídy. S tím by nikdy Bozzio ani Levin nehráli. Těm by mohl nosit aparát. Že je nikdo nezná a jeho celej svět, je ironie osudu. Poměrně častá v hudbě. Nemám ani jednu desku FF a nikdy by mě to nenapadlo ani pustit na yt. Natož za to platit...

Zahraniční politika je mi volná. Na západ, na východ, na jih i na sever.

 

Stray
20.01.2026 19:20

Nikdy mě nezajímaly sólové desky nějakých doprovodných členů slavných muzikantů, sólové desky různých těch kytaristů, bubeníků a basáků.:-) Fakt. Tohle mne nikdy nezajímalo. Názor na tyhle věci měním, jen když se projekt stane jeho hlavním působištěm a dotyčný v něm ukáže svůj lídrovský potenciál, což se děje málokdy (FOO FIGHTERS).

Desku Billyho Morrisona jsem si v září poslechl a moc mě nezaujala. Tu a tam dobrá skladba, ovšem mezi tím víc vaty.

U.D.O. jsem měl dlouhodobě první čtyři alba, teď, při vědomí, že jde opravdu o legendární hlas a vlastně úplně prvního zahraničního metalového zpěváka, kterého jsem kdy poslouchal, jsem se rozhodl vyšší povědomí o jeho sólovkách rozšířit.

V AXXIS docela jel kámoš tady od nás z dob přelomu 80/90´s, kterej na stránky občas zajde pod nickem romant, nicméěn právě AXXIS jsem si od něj vždy odmítal půjčit, nevím proč, vždy mě to přišlo oproti RAGE, CHROMING ROSE a BLIND GUARDIAN jako béčkový.:-) Ale pokud znám nějakýho posluchače AXXIS, je to romant.:-)

spajk: A potřebuješ zabrat Grónsko? CHCEŠ TO! Být tebou, tak bych ho zabral!:-)

 

spajk
20.01.2026 18:38

Dvorní kytarista Idola vždycky byl a je Steve Stevens! Že tam ted 15 let taky hraje Morrison je pravda. Viděl jsem jen ten klip s Ozzym. Byl to takovej lepší průměr, nic u čeho bych chtěl ztrácet čas. Zkus toho kytaráka od DP. Simon McBride a deska Fighter. To je kvalitní a trefuje se mi to do vkusu hodně.

Od BLS mám nějakou kompilaci pomalejších songů Hangover vol. VI a to je fajn. Ale stejně si trochu myslím, že po No More Tears, Pride and Glory a Book Of Shadows nevyužil svůj talent naplno. Asi věc názoru...

U.D.O. super prvni desky. Mám jen prvni dvě, to mi stačí. Na základce jsem měl Animal House na kazetě. Tenkrát to moc spolužák, milovník Accept moc neocenil :-)
Už tenkrát se mi líbila ta cute melodie v They Want War zpívaná dětským sborem...

Za mě na začátku 90s byla nejposlouchanější německá kapela Axxis. První deska v topu a druhá ještě ve větším! Tenkrát člověk nebyl ovlivněn žádnýma recenzema a vyčteninkama z internetu a vedl ho jen vlastní vkus. To že v Metal Hammeru se k nim stavěli vcelku rezervovaně, jsem se dozvěděl az po 30 letech.

https://youtu.be/mJ8LKMkZCNk?si=fka6loFkIa6TnR2U

Tak zas někdy u muziky. Politika ted celkem v lati a neni na co nadávat.

 

Fenris 13
20.01.2026 15:03

ANATHEMA - Silent Enigma
GOREFEST - Erase
MANOWAR - Louder Than Hell

Dnes pracuju z domova a nějak jsem se na spotify dostal k těmhle nahrávkám a uvědomil si, že už to jsou 30 let staré fláky...přitom mám furt v čerstvé paměti jak to vyšlo, tehdejší recenze ve Sparku...bylo mi 17-18, když tyhle majstrštyky byly čerstvě na krámě. Teď mi táhne na 50...Jak se to sakra stalo? :-) O těch dědcích na pódiích ani nemluvě...Millemu je už taky skoro 60

 

Kropis
20.01.2026 14:55

Hezký, min. první 3 jmenované od UDA jsou skvělé. K trojici Solid, No limits a Holy se rád vracím.

 

Stray
20.01.2026 14:29

Včera jsem byl poprvé od začátku prosince v Music Records a nakoupil za dva tisíce (tohle pouštění koruny už provádím jako závislák ze setrvačnosti, tedy pokud dojde na podobně dlouhý půst) - poslední desky KREATOR, GREEN CARNATION a GLENN HUGHEs + čtyři alba U.D.O. (Solid, Holy, Men and Machines, Steelhammer).

 

Kropis
20.01.2026 14:01

Spajk - to máš pravdu, Lord Hummungus ještě ušel, ty ostatní nic moc, ale u desek BLS je ta nevyrovnaná kvalita už docela zvykem. Někdy lepší někdy horší, ale třeba předchozí deska mě baví dodnes, vyhodil bych 2-3 songy a je to parádní heavy metalová deska. Včera jsem otočil Stronger than Death a zde Zakk vládnul svým osobitým stylem. Takže zúžení na Book of Shadows mi přijde dost přísné, mimochodem mě dost baví i dvojka, ale musí být nálada.

Mimochodem Zakk příští rok, téměř přesně, slaví 60. To je v prdeli.

Slyšeli jste poslední desku Billy Morrisona? To si dejte, dvorní kytarista Billyho Idola si přivzal mraky hostů a je to krásná jednohubka. Hostuje např. Idol, Ozzy, ten borec z Ministry, John 5, Steve Stevens a další.

Jinak já se od vánoc prodírám seznamem muziky, které jsem měl dlouho na seznamu k naposlouchání, takže točím diskografie Douga Pinnicka, Goerge Harrisona, Def Leppard, Rose Tattoo, Black Crowes, Jack White a jeho boční kapely, experimentuju s best of Scorpions, Heart, Toto a vlastně kdyby letos nic nevyšlo, tak já jsem ok :)) což samozřejmě nemyslím vážně a nové desky Megadeth, BLS, Johna Corabiho jsou v očekávání.

 

spajk
20.01.2026 01:29

Jo, to je skvělej song. Ale ty už vypuštěný 3 singly jsou o ničem. Ja preferuju Wylda na Book Of Shadows. Z jedničky jsem se posral v 96, když to vyšlo. Pak už nikdy neudělal nic, co by se tomu vyrovnalo. BLS mě nebaví, nejsem Sabaťák holt, jsem Párplista a Zepelíňák
A už se nauč před yt odkaz dávat mezeru :-)

 

 


 

 

 

TOPlist