R051 | 28.05.2026 14:01 |
Ha! Teď se dívám, že jsem si včera tak nějak půjčil pár slov z recky u hnědých :D nojono, 6 piv, Musím si ty "chmelové" příspěvky zakázat. | |
R051 | 27.05.2026 22:48 |
Já jsem hlavně rád, že se na světě ještě pořád vyskytujou lidi, kteří hrajou takový ten "pravý" heavy. Tohle je přesně ono, je to špinavé, smrdí to pivem (i když teda Zack prý nechlastá) a čumí s toho ten "macho" styl na kilometr daleko. Orvané džízy plné nášivek, fousy špinavé od guláše ze včerejška a mám vás všechny na háku :) Dám tam pořádně bahnité kilo a čumte blbci. | |
Pekárek | 26.05.2026 22:39 |
Tak hlavně, když člověk přijde k nějaké jeho desce po pauze, tak většinou funguje slušně, až výborně. Diskografii poslouchanou v jednom zátahu nedoporučuji. To by se pak mohlo zdát, že hraje takřka doslova furt to samé.:-) | |
Stray | 26.05.2026 22:04 |
Když si sem před půl rokem dával odkazy na ty skladby, ignoroval jsem to a vlastně ani nezapnul, smaznul jsem tvorbu Zakka z globálu. Do poslechu jsem šel teď úplně s čistým štítem, nejsem typ, co je permanentně naladěn na poslech tvorby Zakka Wyldea, teď jsem však výjimečně byl a dobrý. Deska mě baví, protože je spíš tvrdší průbojnější a nepřevaluje se v hromadách venkovského sena. Zakkovy balady nesnáším, ale tyhle zde nejsou špatné. Obal alba mi přijde lepší než u minulé desky. | |
Kropis | 26.05.2026 20:47 |
Musím začít odlehčeně, když jsem tady tak půl roku předem říkal, že Lord Hummungus je dobrý song a Name in Blood je singl jako kráva, tak jste ohrnovali nos a najednou to jsou nejlepší položky :D | |


