Diskuse ke článku : SYSTEM OF A DOWN - System Of A Down
Kropis | 30.05.2026 15:25 |
No prosím, seriál na SOAD, tak to se těším. Dosud jediná kapela z numetalu, kterou si stále aktivně poslechnu a která se pro mě vymanila z boxu (pro mě nudných) kapel typu Korn, Limp Bizkit, Linkin Park. | |
Rolandino | 30.05.2026 11:58 |
SOAD boli, nielen pre mňa, jednou z najvýraznejších kapiel prelomu milénia. Originálni, úspešní, svojskí – skrátka kapela, ktorú vtedy poznal a počúval takmer každý. O to viac ma dodnes prekvapuje, že skupina s takým potenciálom a kultovým statusom už vyše dvadsať rokov v podstate len prešľapuje na mieste, resp. v podstate nefunguje. Ich príbeh patrí k tým zvláštnejším v rockovej hudbe... | |


