Boomer Space


Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku



 


 

Majk
17.05.2026 22:18

Díky za info. Věřím, že to byla pecka!

 

Honza H.
16.05.2026 23:47

Tak hlásím krásných 30 lidí...
Jinak to bylo výborný až fantastický...super zvuk a ty sóla!
Za mě spokojenost.

 

Stray
14.05.2026 21:15

Honza H.: Tak pak napiš, kolik bylo lidí a jaký to bylo.

 

Honza H.
14.05.2026 12:58

Já se chystám v sobotu na jejich brněnskou štaci, tak jsem zvědav...

 

Pekárek
13.05.2026 23:25

Super report. Závist, pánové:-)

 


 

 

 

 

TOPlist