Boomer Space


Diskuse ke článku : METAL CHURCH - Dead To Rights
Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku



 


 

Honza Š
11.05.2026 18:42

Skoro bych se nebál dát 90%. První poslech mě trochu zklamal, ale pak už to jelo a baví mě to hodně. Je to sice profesorsky zahraný, ale to se mi líbí, jak jinak by takoví matadoři měli znít :) a nápady i energie tam jsou taky, takže za mě super deska.

 

orre
11.05.2026 15:12

Jednoznačně nej od 93 roku a pro mě zatím jasně deska roku. Uvidíme, co Anthrax. 95%

 

Majk
11.05.2026 13:49

Souhlas. Ta deska je od doby Hanging asi nejlepší. Osobně mi poslechem trochu "spadla", ale to nemění nic na tom, že je super. Allen je prostě vynikající, stejně skvělou práci udělal už pro Vicious Rumors na Razorback Killer a za to si zaslouží oslavu. Vanderhoof za kapelu dejchal celý život a teď se mu to, v cílové rovince, aspoň trochu vrátilo. Jen ten obal...

 


 

 

 

 

TOPlist