Boomer Space


Diskuse ke článku : SANCTUARY - Into The Mirror Black
Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku



 


 

Majk
13.05.2026 10:00

Myslím, že ten podpisový arch by měl dost stránek.
Krásné připomenutí, diky!
Smutné je, že doba se nezměnila, kdyby taková deska vyšla dnes, dopadla by nejspíš stejně - pro "fajnšmekry only". Viz ten report z Vicious Rumors - 50 lidí na koncertě. Stejné to bylo tady na posledních koncertech Threshold nebo Fates Warning.

 

Pekárek
12.05.2026 22:52

Moc pěkné, kde to mám podepsat?:-)

 


 

 

 

 

TOPlist