Boomer Space


Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku



 


 

Gazďa
12.05.2026 23:14

Tome, hezky a fakt ftipně napsáno. :) Pasáž o počtu strun intervals pobavila. I když je neznám, tak jsem byl párkrát na podobných instrumentálních spolcích a trefně řečeno :) Byl jsem v Roxy na Karnivool minule (přišel jsem kvůli předskakujícím The Ocean) a byl to skvělý koncert, kde to v publiku byla přesně ta všechochuť, jak to popisuješ. Ale pomalá novinka mi moc neříkala, stejně tak mnou proplulo bez emocí jejich vystoupení na loňském Brutalu. A vzhledem k tomu, na kolik těch koncertů teď chodím, tak jsem proste vynechal :)

 

Pekárek
09.05.2026 23:21

Díky za zprostředkování zajímavého večera.

 


 

 

 

 

TOPlist