Diskuse ke článku : AT THE GATES - The Ghost Of A Future Dead
Metalirium | 07.05.2026 21:42 |
Je to veľmi dôstojná rozlúčka. Výborná In Dark Distortion, clivá Förgängligheten...je tam všetko, čo je pre ATG typické, zaujímavé vyhrávky, parádne sóla a nad všetkým T. Lindberg…fanúšika neprekvapí, ale naďalej sa jedná o viac ako solídne album. 85% | |


