Boomer Space


Vložit příspěvek
Jméno


Text příspěvku



 


 

Stray
05.03.2026 21:53

Díky, ten koncert byl skvělý, ještě jsem v článku musel vysbírat dva překlepy. Škoda, že v neděli večer nešlo v centru Prahy na naší trase nalézt otevřenou a přiměřeně stylizovanou hospodu. Na tu hoďku do odjezdu Last Trainu by bodla. Taky LMB moc nemusím. Pokud bych měl jmenovat tři kapely, které jsem nikdy neviděl a na které bych určitě zajel, tak tyhle EXTREME, CINDERELLA a WINGER. To se ale tady nestane, to tu spíš budou šestnáctkrát MADBALL.:-) PS: Předělávka Wasted Years od MAIDEN jako tečka za akcí byla kolosální!

 

Kropis
05.03.2026 20:16

Skvělý report ze skvělého koncertu. To byl fakt kurevsky povedený koncert, dlouho se mi nestalo, že si na koncert často vzpomínám, vybavuju si momenty a úplně mě vytáčí, že nemohu jít zase. Předkapela o ničem, nějak mě to nebavilo, přišlo mi to hrozně strojené, a cover Purple Rain byl sice fajn, ale dělat předělávky od lidí jako je Prince si vyžaduje mnohem větší péči.
Lucerna je strašný klub, naštěstí zvukově to bylo nadprůměrné, ale jinak je to strašlivé bludiště, stísněné a kromě pár vyvolených je většina lidí odsouzená stát na jedné straně nebo na balkoně. Přitom bylo tak rychle vyprodáno, že by tato událsot snesla řádově větší klub.
Já jsem si ale vystál luxusní místo u Richie a v podstatě jsem měl možnost sledovat veškeré dění na vzdálenost jednotek metrů. Pouze tedy Adrian Smith na naší stranu vůbec nezavítal.
Manželka Richieho - Julia Lage byla parádní, někde jsem četl, že vysloveně kouzlila na baskytaru, takže na mojí straně byla baskytara trochu utopená, protože až na nějaké momenty mi přišlo její hraní v normě. Napálila si to tam až v závěru u songu Iron Maiden :)

P.S.: Náhodou jsem si přečetl report z konkurečního webu musicserver, kde autor přirovnává Smith/Kotzen k Alter Bridge. Některé věci mě teda dovedou nasrat spolehlivě :)

 


 

 

 

 

TOPlist