Diskuse ke článku : WARRANT - Hymny s věčnou příchutí třešňových koláčů (profil)
Coolibra | 27.05.2026 05:00 |
V první řadě děkuji autorovi za vhled do historie této kapely. Dále poznamenám, že Warrant byla fantastická kapela.A podceňovaný Ultraphobic je jedním z největších děl té doby. Momentálně se vracím k této hudbě mého mládí, protože mě naplňuje radostí na rozdíl od současných "uměleckých" počinů.A proto užívejte života a poslouchejte Warrant!!! | |


