Last Hardrock Outsider


Diskuse ke článku : V.A.R. - Personal Destruction
Vložit příspěvek
Jméno

E-Mail


Text příspěvku 

1 2 3 4

 

DarthArt
09.10.2017 20:23

K Debustrol II ještě: ta deska je dobrá, ale nevím moc, co k ní psát, kromě popisu jednotlivejch skladeb. Nechci bejt zbytečnej grafoman :)

 

DarthArt
09.10.2017 20:21

Ach jo, tak jste mě přemluvili, zkusím tu Anaesthesii sesmolit a uvidíme, co z toho vyjde. Když to bude na piču, házím do koše :)

Seriál "Ultrametal" skončil s V. A. R., teď pokračují jednotlivé kapely vydávající u Monitoru, ale výjimečně i mimo Monitor. Do těch Vánoc.

Debustrol II ne, to by bylo mlácení prázdný slámy. Víc bych měl co říct ke čtvrtému "Vyhlazení", ale co zas druhá a třetí deska. Srát na to.

 

Stray
09.10.2017 19:52

PS: Nejsme radikálové, jen víme, co chceme! :-)

 

Stray
09.10.2017 19:50

DarthArt: Předně, do ničeho nenutím. Piš podle svého pocitu. Nicméně můj názor je ten, že milníky by se měly psát i se všemi jejich zápory a nedostatky, pakliže se ti ta deska nelíbí, klidně to napiš, recenze je subjektivním pohledem autora, mě se třeba Septical Anaesthesia taky vůbec nelíbí, mě se vlastně KRYPTOR nelíbí vůbec, což připisuju hlavně tomu rádobyzpěvu. :-)

Na vzdory poznámkám Norra, kterej ať se hodí do klidu (jinak sevřu a stisknu metalovou pěst), neb nic neovlivňuje, bych tu recenzi i na debut KRYPTOR docela bral a pěkně od podlahy i se všemi výtkami (je třeba nastavit zrcadlo):-), jediný důvod, díky čemu pochopím že nebude, není negativní ráz článku, ale nechuť autora ten koment psát. Torthary, ano, můžou být součástí deathového CZ seriálu, pokud je něco takového nutné? Ultrametal side cz historických recenzí bych možná zakončil, tak jak začal, a sice dvojkou od Debustrolu Svět co zatočí s Tebou, 2 Kryptory, 2 Debustroly, to by mohlo být cajk, ne?

 

DarthArt
09.10.2017 16:08

Norr: Já to období chci shrnout v recenzi na T4C. Ale musel bych tomu dát 40 nebo 50 % - ta produkce je fakt příšerná. Zvuk kytar ještě budiž, ale Pípův charakteristickej řev úplně odpadl, aranže druhý poloviny desky jsou hrozný (Rychlost vítězí je úplně jalová, Smrt je samořejmost radši nekomentuju), celkově to vyznívá jako album zábavový kapely. A to byl Kryptor moje srdcovka! Tak uznej, má smysl psát recenzi, kde na to budu takhle plivat? Lepší se tomu elegantně vyhnout a recenzi nechat někomu, kdo tu desku má rád... jo, demáče, to bylo jiný kafe - divokej, nespoutanej underground...

A hodně dobrej je taky demo-živák Sadistic Nun Genocide In Sunar City... tam je esence Kryptoru zase na 100 %

 

Norr
09.10.2017 15:49

A to zas pozor, debut Kryptoru byla má jedna z prvních lp desek a do dneška na ní nedám dopustit! Zvuk jsem tenkrát neřešil a byl rád za tu hudbu, texty, obal... Pokud se tu neobjeví recenze na tuhle desku, dopustíte se neodpustitelného omylu, který způsobí snížení kreditu těchto stránek a morální škraloup na hřbetě pana domácího!!!

 

DarthArt
09.10.2017 15:27

Prosincovku stopro. ASMO jsou tak výjimeční, že by si zasloužili celou recenzní řadu.

Alkehol bych chtěl, ale dám tomu nízké hodnocení a bude se mi trochu kroutit huba - psát recenzi na něco, čemu pak dám 60 %... ale do metalové historie to jednoznačně patří - alespoň debut. Tak uvidíme.

Tortharry - to už je Taga Records, čili underground. Domácí death metal by si možná zasloužil vlastní řadu, někdy... co říkáš, Strayi?

Brian - Čelem ke zdi ... ta deska se mi líbila, ale poslouchal jsem ji jen z rychlíku...

Ono by toho bylo ještě hodně, jenže - třeba Assessor-Invaze byla jedna z prvních našich meetalových desek, ale má naprosto příšerný zvuk. Tak má cenu dělat recenzi na něco, na co budu jenom nadávat? Proto nebudu psát první Kryptor, protože bych nadával od začátku do konce, jak Dodo tu desku pohřbil. Nebo další raná deska - Kern. Jo, prodalo se toho mraky, ale co o tom psát, když jsem to poslouchal jen do té doby, než vyšly ostřejší věci. Možná bych ale někdy v budoucnu zpracoval první tři alba Tublatanky - ty byly ve své době docela zásadní a muzika to byla výborná. Na nějaké "Znovuzrodenie" pochopitelně už srát... :)

 

Norr
09.10.2017 13:54

Brian - Čelem ke zdi?

 

Stray
09.10.2017 13:08

Asmodeus debut, Torthary možná, taky ten Alkehol.:-)

 

DarthArt
09.10.2017 12:58

Jo a taky by mě celkem lákalo zmapovat alespoň nejlepší alba XIII. století. Tedy pokud to na Crazy Diamond někoho zajímá...

 

DarthArt
09.10.2017 12:56

Stray: No bude to přesně to co píšeš a něco navíc - třeba Crionic a Gladiator... velmi zjednodušeně - do Vánoc druhá metalová vlna, po Vánocích generace Rockmapy... jestli to takhle vyjde :)

 

Stray
09.10.2017 12:39

A jaké debuty ještě dáš předtím než se to překulí ke kapelám z první Rock Mapy? Krom tebou zmíněných Sax, Kryptor (2.album) a Leprocide. Terminátor, Root, Sebastien, Dark, Krabathor, Dai...?

 

DarthArt
09.10.2017 12:26

Pekárek: Díky za pochvalu. Největší bonus toho celého je, že člověk má důvod znovu poslechnout všechny ty demáče, pročíst fanziny apod. Bez zamýšlené recenze by k tomu asi nedošlo...

 

Norr
09.10.2017 10:34

V.A.R. jsem poprvé zaregistroval až na Ultrametalu a byť tam pro mne nebyli na vrcholu oblíbenosti (Debustrol, MH, Moriorr), přesto jsem po jejich debutu lačně šáhl a zhusta sjížděl. Pak mi to pár let neprošlo ušima a zhruba před deseti lety se k tomu vrátil a byl jsem opravdu překvapen, jak dobře mi to i po letech znělo. A když v roce 2014 vyšlo pod Pařátem jejich šesté album "Level 6", dal jsem si takové malé samostudium V.A.R. a nasál všechny jejich desky. Stále bych si dovolil tvrdit, že to v rámci thrashe a to ani českého, není žádná špica, mám je prostě rád, a to právě proto, že jsem je zažil v době Ultrametalu a jejich debutu. Takhle to prostě funguje ;o)

 

Pekárek
08.10.2017 23:23

Málem bych zapomněl. Fakt pěkná recka! Člověk to tady už bere jako samozřejmost:), ale není to samozřejmost.

 

Pekárek
08.10.2017 23:01

Jo, ty docela ujdou:) Koukal jsem včera náhodou na Epidemii, nové album vyjde u nich.

 

DarthArt
08.10.2017 22:30

Jenže Kryptor má asi přece jen lepší kupní potenciál než Sax, navíc to pozdní období... ale ta deska je dobrá, čuměl jsem, jak to šlape, škoda, že to pak hned zabalili... ale aspoň máme Forgotten Silence :)

 

Pekárek
08.10.2017 22:13

JJ, kvalitu jsem proto ani nezkoušel. Jako je dobře, že alespoň existuje něco, když většina českého demo kovu je či půjde navždy do kopru. V případě Sax bych si představoval něco jako reedici Kryptoru od Doomentia:)Takovej vinyl boxík, kde by bylo všechno v té nejlepší možné kvalitě, klidně i s tím Pijákem:), jehož vinyl se cca před rokem vydražil na Aukru 5000.

 

DarthArt
08.10.2017 21:31

Pekárek: Aha, to jsou nějaký Cd-romky, ne?

 

Pekárek
08.10.2017 20:49

Proto jsem také psal kvalitní reedici:), tohle je Imho shit...

 

1 2 3 4

 

 

 

TOPlist