Boomer Space

Hledají se koncertní reportéři

Možná budu působit naivně, když si stále myslím, že se najdou zájemci z řad našich čtenářů, kteří budou mít chuť chodit pouze za následné sepsání reportu na koncertní akce (především ty klubové pořádané Obscure) na námi předem dohodnuté akreditace, ale za zkoušku nic nedám. Nejde o to, že bychom potřebovali články, ty v počtu čtyři týdně zvládáme pohodlně a žijeme si svým životem bez vnějších tlaků, jde spíš o to, že je mi opravdu líto neúčasti a tudíž nulové pisatelské odezvy z každé proběhlé a více méně kvalitní akce, na kterou ta možnost vstupu je.


Je pravdou, že náš pisatelský mini-tým už není nejmladší a jeho členové prakticky už svůj volný čas dělí mezi jiné radosti i povinnosti, faktem tedy zůstává, že všechny ty námi nenavštívené koncerty článkově propadají. Není v našich silách stíhat ani zlomek z nabízeného dění. Vzhledem k tomu, že už pár let máme možnost být na těchto klubových akcích na „volňásek“, a to ať už se konají v Praze, Brně, Ostravě, Bratislavě či Plzni, mě zkrátka přijde jako škoda, že koncert vyšumí do ztracena a není na něj sepsán žádný byť sebemenší reportík.


Z tohoto důvodu chci zájemcům navrhnout, pokud se cítíte dostatečně schopní pro sepsání svých dojmů do koncertního článku a je pro vás zajímavé, že byste se na danou akci díky tomu dostali zdarma a ušetřili tak několik stovek korun, ozvěte se mi na mail: janpibal@seznam.cz . Jsme schopni vždy jednomu člověku domluvit vstup s očekáváním pozdějšího článku. Pokud operace dopadne se zdařilým výsledkem, nebude důvod nepokračovat. Spolupráce se postupem doby může rozrůst do trvalé roviny. Opravdu záleží jen na dotyčném. Ideál je vytvořit zde síť spolehlivých, bystrých a po metalu lačných koncertních jezdičů.:-)


23.09.2023Diskuse (0)Stray

 

 

 

 

TOPlist