Last Hardrock Outsider

CD/LP BAZAR - Plzeň, ulice Bedřicha Smetany 6 (PR text)

Jelikož se už v Čechách příliš hudebních bazarů nenachází, chci dát vědět o jednom docela ukrytém a nenápadném, ale v podstatě dobrém, který se nachází v jednom z vnitrobloků v ulici Bedřicha Smetany číslo 6 v Plzni. Majitel je rozumný člověk s dlouholetou praxí v terénu prodeje hudebních titulů a pokud zrovna hadříkem neleští vinyly nebo udiveně neodráží snahy nějakého zmateného návštěvníka o prodej CD s hodnotou mokrého papírového tácku od piva, pak je plně k dispozici a lze se s ním o hudbě fundovaně bavit. 


Trochu jsem mu tam sice zkritizoval široký stylový rozptyl nabízené hudby (necílí jen na fajnšmekry), kdy je kromě hodnotné hudby (prakticky vše napříč žánry posledních šedesáti let - od Franka Sinatry přes THE CURE až třeba po DREAM THEATER či THE DILLINGER ESCAPE PLAN) schopen vykupovat a vystavovat obskurnosti formátu DAMIENS, ale na druhou stranu má velký přehled a jeho krám vždy nabízel nějakou tu zajímavůstku. 


Seznam titulů se zde v podstatě hodně rychle mění, a tak je stav na bazarovém webu třeba kontrolovat s častou frekvencí. Už jsem zde natrefil na několik desítek opravdu nesehnatelných lahůdek za dobré ceny a zahojil se. Prodej obsahuje nosiče ve formátech CD, LP, DVD, ale i BluRay a MC, a to jak použité, tak dost často také úplně nové, stejně tak se zde vše vykupuje (týká se to i hudebních knih a filmů) a oproti pražským shopům s použitými tituly je majitel tohoto plzeňského bazaru o několik desetikorun hodnější, jak vždy na místě nezapomenu utrousit. Z mého pohledu zde byla domluva vždy naprosto bezproblémová, a tak bazárek rád zpropaguji. Do 3.ledna 2019 zde navíc probíhá 20% slevová akce (viz odkaz na web níže).


                                   https://www.cdlpbazarplzen.cz/29.12.2018Diskuse (1)Stray

 

ANGER
03.09.2019 18:54

Zdravím,
dnes jsem se tam stavil a koupil si pár knížek, které mi chyběly do sbírky.

Díky za tip!